Огляд місцевої та регіональної преси за 2-9 серпня 2013 року

Мета прес-огляду звернути увагу на матеріали, варті уваги, порівняти опис одних і тих же подій у різних ЗМІ, популяризація друкованих ЗМІ й культури читання преси. Огляд суб’єктивний і відображає думку лише оглядача. Містить елементи іронії. Запрошуємо бажаючих виступити в ролі оглядачів. Огляд преси можна буде здійснити в офісі ЗЕОНу.

“Нове життя” Здолбунівська районна газета, 09.08.13. Передовиця до Дня будівельника. Репортаж про ТОВ “Укрцемремонт”, керівництву якого й ми вдячні за те, що маємо надійного партнера, офіс, розуміння й підтримку. Два матеріали від Сергія Кондрачука й передруки з Інтернету та прес-релізи від прокуратури, міської ради, програма телепередач, привітання.

“Дзеркало Здолбунівщини” Здолбунівська районна газета, 09.08.13. Передовиця – привітання від чиновників області й району. Ми, до речі, зробили опитування на нашому сайті стосовно того, як читачі сприймають, коли першу сторінку відводять під привітання. Ось результати.

privitanna v gazeti opytuvanna Окрім того, є ше креативне ноу-хау на передовиці -це економія букв в анонсі статті.

DZ_1

На другій сторінці є важлива інформація про те, що “у кабінеті голови РДА Віталія Шуля в прийомний день не зачиняються двері.” Так викличте столяра:) Третя сторінка містить прес-релізи надіслані податковою й прокуратурою. Редакції залишається лише додати назву до цих матеріалів. Інколи й це виявляється складно зробити. Без помилок. Газета ж освітянська й для освітян, казали. Їм видніше, може, це новий правопис такий, нічого стерплять, як і терплять добровільно-рекомендаційну передплату на це видання.

dz_2Дзеркало плюс” Дубно, 08.08.13. Стаття про затримання злодіїв біля джерела Св.Анни, гарний живий матеріал-продовження заворушень мікрорайону в Дубно, де з колектора нечистоти потрапляють назовні. Перепалка між депутатом, мешканцями та начальником “Дубноводоканалу” Олегом Колодичем. Творчий звіт з фестивалю “Бандерштат”, спеціальна сторінка про Дубенський замок.

Рівне вечірнє” Рівне, 08.08.13. Передовиця – вбивство з необережності біля ресторану в Рівному. На 5 сторінці рекомендуємо інтерв’ю із Олександром Лащуком про ЖКГ Рівного, велика розповідь про Грецію для тих, хто збирається туди на відпочинок.

Вісник+к” Луцьк, 08.08.2013  На 5 сторінці просльозився від розповіді, як мандрівники-іноземці проїжджали територією Житомирщини й заглухли. Їм трапились працівники ДАІ, які допомогли ВІДБУКСУВАТИ АВТО, ВІДРЕМОНТУВАТИ, А ТАКОЖ НАПОЇЛИ ТА НАГОДУВАЛИ мандрівників. Одне з двох: або мандрівники такі як треба були:), або …пришліть цих даішників до нас.gaishnik gaishnik_1

Експрес” Львів, 08.08.13. Насичений номер. Рекомендуємо.  Є що почитати. Розслідування по грошах для Тягнибока, хід суду над різником Слюсарчуком, скандал на донецькому стадіоні із закликами: “Бий хохлів”, бунт проросійського крила в партії Регіонів, інформація про втрачання зв’язку Київ-регіони та неможливість місцевих представників влади вклинитись із регіональними “проблемками” до київських державних мужів, можливість радикальних дій через заборгованості перед підприємцями з боку держави за будівництва до Євро-2012.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети