Огляд місцевої та регіональної преси за 13-20 вересня 2013 року

Мета прес-огляду звернути увагу на матеріали, варті уваги, порівняти опис одних і тих же подій у різних ЗМІ, популяризація друкованих ЗМІ й культури читання преси. Огляд суб’єктивний і відображає думку лише оглядача. Містить елементи іронії. Запрошуємо бажаючих виступити в ролі оглядачів. Огляд преси можна буде здійснити в офісі ЗЕОНу. Газети, які бажають потрапити до огляду можуть надсилати свої примірники до офісу теж.

“Нове життя” Здолбунівська районна газета, 20.09.13 редакційних  потуг вистачило на 2 повноцінних сторінки. Решта – програма й інтернет-передруки, але не це було головною новиною в житті газети. У редакції відбулися збори, які таємним голосуванням обирали нового претендента на вакантну посаду головного редактора. Більшість голосів отримав Сергій Кондрачук. Якщо сесія районної ради 28.10.13 затвердить цю кандидатуру, то газета буде мати нового головреда.

“Дзеркало Здолбунівщини” Здолбунівська районна газета, 20.09.13 Газета, що схожа на чорно-білий фотоальбом голови та інших чиновників РДА на ледве не кожній сторінці і по декілька разів нагадує усім, що все, що робиться в нашому районі, області й країні, завдячує лише соціальним ініціативам Президента. Від доріг до теплих туалетів. Може пора вже й на туалетному папері нагадування малювати, щоб всі знали кому завдячувати.fedoruk predstavyv suflyaka Ключовою новиною є представлення чиновником РДА п.Федоруком якогось п.СуФляка. Цей 30-річний СуФляк за версією ДЗ став в.о головного лікаря Здолбунівської ЦРЛ, хоча на фото у білому халаті ми бачимо СуХляка Вадима Олеговича. Але для газети, яка уклала договір із методкабінетом відділу освіти для того, щоб інформувати читачів про події в освітянській галузі, ці перли не в новинку й давно стали нормою. До речі про самого ДоХтора :). Кажуть, МОЗ у своїх роз’ясненнях виключає можливість очолювання навіть амбулаторії лікарем-стоматологом : «Відповідно до пункту 4.1. вищезгаданого Положення (Положення про центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги, затвердженого наказом МОЗ України від 04.11.2011 №755) про амбулаторію її очолює завідувач, до обов’язків якого, зокрема, входить організація надання якісної та безпечної медичної допомоги прикріпленому населенню, впровадження сучасних методів діагностики та лікування, аналізує показників роботи амбулаторії, вжиття заходів щодо їх покращення, здійснення контролю за якістю надання медичної допомоги. Здійснювати вказані функції у закладі, що надає первинну медичну допомогу та керувати його персоналом можуть лікарі відповідної спеціалізації – лікарі загальної практики-сімейні лікарі та, на у перехідному етапі, тимчасово також лікарі-терапевти або педіатри, але не лікарі-стоматологи.» Див.тут п.41 , але ми у питанням медичного менеджменту не практикуємо, тому не будемо стверджувати, що це саме так. Хоча дивлячись на те, що витворяє Вітя-стоматолог, то дивуватись нічому.

Не обійшлось без фотосесії голови Ї-тої РДА, як пише часопис, Віталія Шуля із дітками у дитсадку в с.Копитків. Порадувало, що у садочку використовують психолого-педагогічне проектування, інтегроване особистісно-орієнтоване навчання та теорію розвитку винахідницьких завдань. На фоні фото із розфарбованими автомобільними колесами на дитячому майданчику садочка у це особливо віриться. У місці, де традиційно згідно Закону має знаходитись прізвище редактора, читачам, напевне, пропонується вгадати його самостійно по фото із сканворда.dzpresident

Вісник+к” Луцьк, 19.09.2013 Повчальна історія на стор.4 про поневіряння на заробітках в Білорусі, Смілива рубрика на стор.6 «Проср..ли наші гроші», в якій мова йде про згублені мільярди на вебкамери для спостереження за виборами. І нікого ж не покарали, а голову сільради за 200 гривень знову будуть корупційним протоколом лякати. Зацікавити може історія про розпад прийомної сім’ї.

«Рівне вечірнє», Рівне, 19.09.13 Питання-відповіді (відверті) із Ю.Луценко.

«Рівненська газета», Рівне, 19.09.13 інтерв’ю із людиною, яка зустрічалась із Вангою.

«Експерес», Львів, 19.09.13 Просто таки вистраждана вчителями початкових класів проблема-горе-підручники з математики є темою передовиці. Як вам задачка: «Бджілка зібрала за літо 27 кілограм липового меду і 24 квіткового…» Ви уявляєте бджілку, яка зібрала півцентнера меду?? 4 сторінка: міліція починає переслідування громадян, які протестували проти розбитих доріг!! 5 стор: Кличко: закордонне проживання унеможливлює президенство в Україні? Стор.9: На теплі туалети в школах – тільки балачки від Табачника, а от на штучний сніг для чиновників Міндоходів гроші знайшлись. Рекомендуємо цей номер!expres

«Дзеркало плюс», Дубно, 19.09.13 Ключовий матеріал про страйк на «Смигаторф», корисне журналістське міні-розслідування, як доброволець-благодійник намагався комусь подарувати насушених дубенських яблук. Побачили й знайоме обличчя: начальник Здолбунівського райвідділу міліції тепер вже призначений начальником міліції громадської безпеки у МВ м.Дубно.dzplus

Борис ХолоднийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети