. Огляд місцевої та регіональної преси за 10-17 серпня 2013 року | Здолбунів City

Огляд місцевої та регіональної преси за 10-17 серпня 2013 року

Мета прес-огляду звернути увагу на матеріали, варті уваги, порівняти опис одних і тих же подій у різних ЗМІ, популяризація друкованих ЗМІ й культури читання преси. Огляд суб’єктивний і відображає думку лише оглядача. Містить елементи іронії. Запрошуємо бажаючих виступити в ролі оглядачів. Огляд преси можна буде здійснити в офісі ЗЕОНу. Газети, які бажають потрапити до огляду можуть надсилати свої примірники до офісу теж.

“Нове життя” Здолбунівська районна газета, 16.08.13. Передовиця – історія про пасічника до Дня пасічника, афіша святкових заходів на 22-24 серпня, «совдепівська» замітка «Перевіряють підготовку сіл до Дня незалежності». Для чого їх ПЕРЕВІРЯТИ, вони самодостатні і мають обраний орган самоврядування. Хочете конкурс  провести і нагородити найкращі села за рівнем благоустрою, то проведіть і нагородіть (не медійникам претензія, звісно), а не ПЕРЕВІРЯЙТЕ. На 2-й сторінці є історія Миколи Огородника, який розповідає, як йому не виділили земельну ділянку. Цікаво, чи буде за цим фактом проведене розслідування компетентними органами (ділянку, як стверджує п.Микола, виділили на померлого односельчанина)? На 3-й сторінці автор Є.Шилан стверджує, що чув привітання на Дні будівельника у мікрорайоні цементників, частині міста Здолбунів, із святом від голови РДА В.Шуля. Хто ще чув це привітання – відпишіться у коментарях, а то вже ввижатися почало. Так само пропоную дати офіційне роз’яснення 20 кеглем (розміром шрифта) у всіх ЗМІ району, що немає селища НовоЗдолбунів, посьолка і міста Здолбунів-2, а то якщо навіть заслужені члени, гуру пера, цілком серйозно стверджують, що були у СЕЛИЩІ НовоЗдолбунів, то так і хочеться запитати: де ж та селищна рада знаходиться? Біля ЗОШ №3, на території цемзаводу чи у найближчому генделику, пане авторе?new life

Але це не останній «відпал» автора в цьому номері, на стор.6 ми бачимо, що пан Євген володіє ще й навичками гравітації та може переміщати людей в інші тіла. Так, Володимир Матвійчук каже, що впізнав себе на фото, але його чомусь назвали Ярославом Вороном, у якого вродили абрикоси :) Таке ж здивування, напевне, було й у п.Ярослава. Молодому відповідальному за випуск цього номеру, напевне, не варто брати на віру матеріали, які подають його старші колеги :)pominyaly tila

П.С від ЗС: п.Миколо, можете звертатись до нас, зможемо просвітити більше щодо цього питання і з’ясувати, звідки ноги ростуть по вашій заяві.

“Дзеркало Здолбунівщини” Здолбунівська районна газета, 16.08.13. Передовиця – ТРИ фотографії із головою адміністрації В.Шулем, далі прес-релізи, які є куди «притулити», чи читає їх хтось? Кросворд, привітання членів партії Регіонів, передруки з Інтернету.

«Бізнес Здолбунів» перший випуск нової газети. Декларують наклад 6000 прим, засновник із сел.Квасилів. У першому ж номері, навіть не зважаючи на те, що ми тричі писали, що немає такого міста як Здолбунів-2, у своєму  зверненні до читачів вони таки це місто знову знайшли. Статей немає, лише одна замітка про каву, решта реклама й оголошення, більшість із яких рівненські, але початок є! Вітаємо із появою.

Zdolb_biz zdolb_biz_2

«Рівненська правда» Рівне, 15.08.13. За 33 номери ця газета із 4-8 сторінок виросла до повноцінних 24-х, які коштують усього 2 гривні. Матеріали з усієї області. Здолбунів відзначився матеріалом кореспондентів «Здолбунів сіті» про святкування Дня будівельника в місті.rivnenska pravda

Рівне вечірнє” Рівне, 15.08.13. Передовиця – про заяву на звільнення Д.Корилкевича, далі про ручну працю на сміттєпереробному рівненському заводі, про ідею відкриття музею 1-ї Світової війни у Тараканівському форті розповідає заступник голови ОДА О.Губанов

«Рівненська газета» Рівне 15.08.13 Про лікування бджолами великий матеріал, телепрограма, реклама.

«Льонокомбінат» Рівне 16.08.13 Гостра передовиця «Чужий серед «своїх». Інтерв’ю із Ігорем Мічудою, голової асоціації будівельників Рівненщини. РЕКОМЕНДУЄМО! Що робити із безпритульними собаками на цілу полосу.lonokombinat

Вісник+к” Луцьк, 15.08.2013 Видобувачі бурштину перекопують усі землі – немає, де худобу пасти, матеріали релігійної й краєзнавчої тематики, життєва історія про шантаж молодої жінки.

Експрес” Львів, 16.08.13. «Мочать» О.Клименка за перешкоджання виходу й розповсюдженню їх газети.

 Борис Холодний

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Light

  Назву “мікрорайон цементників” придумали ваші члени редакції? Вже і краєзнавцями стаєте… Мікротопоніміка – це назви частин міста, які поширені серед жителів міста, а не як хочеться Вам.

  • Здолбунівсіті

   Так, придумали в редакції. Нам все рівно як називається той чи інший район, мікрорайон чи частина міста, але хотілося би щоб в офіційних документах була якась ясність і однозначність. Тому і пропонуємо міській владі затвердити назви мікрорайонів міста, а щодо усного вживання населенням – то тут жодних проблем, хто як хоче.

  • Катерина

   Ви самі кажете: назви частин міста. А цю частину міста називають “місто Здолбунів-2”, “селище”, “посьолок” , “Новоздолбунів”- можливо, дійсно спочатку нехай влада розбереться – і з 4-ох обере одну та нехай називає: мікрорайон Здолбунів – 2 чи мікрорайон Селище… Так як у Рівному – мікрорайон Північний. І немає проблем))

   • Light

    Влада нехай собі розбирається… Але назва “мікрорайон цементників” абсурдна!

    • Здолбунівсіті

     чим? мікрорайон-це частина міста, цементників-тому що основна частина працівники цемзаводу. Вулицям же назви присвоюють. От нехай би і частинам міста присвоїли. Земельну оцінку по районам роблять, ТП якісь частини міста обслуговують. Назва не принципова і будь який варіант має право на життя. Згадайте дискусії по останнім назвам вулиць. Просвіти, 9 травня, …комусь подобається комусь ні, але вони такі вже прийняті. Хтось пропонував назвати вулицб ім.Кондрацького-не підтримали. Добре чи погано це? А от коли в офіційних документах приходиться вживати назви “селище” і т.д то можна дійти до абсурду. Уявляєте “Відремонтувати памятник Герою СРСР на Неграх”, “Очистити прилеглу територію на Осаді” і “Встановити знак під Богдашевом”? То це така Здолбунівська Мікротопоніміка?

 • Олексій

  На жаль, дійсно, День будівельника не є святом для здолбунівських можновладців. Дуже прикро. Поздоровляють всіх, кого лише не лінь, а для будівельників не знайшлося жодного теплого слова. Зрештою, чого ще чекати від цієї влади? Стосовно назви, як в Здолбунові кажуть “посьолка”, то люди керуються друкованим словом, а в паспорті написано “Здолбунів-2”, в районній газеті, де працюють нібито освічені люди (чи вони так думають), пишуть як Бог на душу положить, в документах райдержадміністрації напрямок міняється, як у компаса на Північному колі. “Мікрорайоном цементників” теж не зовсім вірно називати, бо працівників торгівлі чи пенсіонерів, чи безробітних там сьогодні, мабуть, більше ніж робітників ПАТ “Волинь-цемент”. Але ця назва-найбільш вірна і всім зрозуміла.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама