Огляд місцевої та регіональної преси за 1-12 липня 2013 року

Мета прес-огляду звернути увагу на матеріали, варті уваги, порівняти опис одних і тих же подій у різних ЗМІ, популяризація друкованих ЗМІ й культури читання преси. Огляд суб’єктивний і відображає думку лише оглядача. Містить елементи іронії. Запрошуємо бажаючих виступити в ролі оглядачів. Огляд преси можна буде здійснити в офісі ЗЕОНу.

Нове життя, Здолбунів 05.07.13 Передовиця – стандартна для провінційної комунальної газети – привітання від усіх і вся, добре, що не некрологи. Друга сторінка – актуальний матеріал про фінансування видатків держказначейством. Автор пробує з’ясувати, чому не фінансуються видатки сільських та міського бюджетів. Наводить аргументи в.о. міського голови Здолбунова О.Палія, але не наводить коментарів самого казначейства, проте, як виявиться згодом, вони дуже пізнавальні. Репортаж+фото з Дня молоді, велике тилявське свято очима Миколи Ужвіна.

Нове життя 12.07.2013 Передовиця – підготовка до збору врожаю в одному з господарств, привітання, реклама. 2 сторінка – відповідь казначейства, короткі новини району й гарний приклад, як власними силами та з допомогою підприємців відремонтувати ФАП; репортаж із святкування дня Івана Купала в Глинську. Чому в Глинську? Та тому що там були присутні чиновники РДА. Подяки, завдяки яким, я, наприклад, дізнався, що існує міська організація УДАРу в Здолбунові, ще одна розповідь про свято Купала у Дермані Першому (чи Першій-?), сторінка присвячена Дню рибалки.

Дзеркало Здолбунівщини, Здолбунів, 05.07.13 Передовиця – привітання й повідомлення прес-служби ОДА, 2 сторінка –графік прийому чиновниками різних органів влади та служб на 2-е півріччя 2013 року, 3-я сторінка репортаж про День молоді, є стаття «Конституція-Закон для всіх» за авторством бібліотекаря з Ільпіня. Цитую: «День Конституції в нашій країні – свято для всіх, хто дотримується закону, хто живе за правилами». Хто ж тоді святкував?:) 4 – а сторінка присвячена Достойним – так назвали цю статтю автори. Мова йде про вручення церковних нагород, в т.ч голові Здолбунівської РДА В.Шулю. Завжди цікаво було знати, за що в країні, де Церква й влада – то дві сторони життя, дають церковні нагороди чиновникам. Привітання, програма телебачення, інтернет- передруки, кросворд.

Дзеркало Здолбунівщини. 12.07.13 Передовиця –заступник губернатора й В.Шуль на полях Здолбунівщини, 2-3 сторінки повідомлення та прес-релізи, суть яких зводиться до того, щоб показати, що держслужби виконують волю президента. Без нього й морква не виросте? Цитуємо: «Виконуючи завдання Президента України, на Рівненщині фінансово заохочують розвиток сільських територій…», і далі йде мова про виділення коштів з обласного бюджету, до якого Президент не має відношення по Конституції, яку бібліотекар із Ільпіня справедливо вважає святом для тих, хто її дотримується. Цитуємо: «Працюючи над виконанням завдань глави держави в районі активізували наявну містобудівну документацію……..м.Здолбунів, с.Уїздці, Кунин…» Щось ми не чули, щоб Президент на то гроші давав. А якщо сільські чи міська рада знайдуть на те кошти (Здолбунівська влада просто перезатвердила існуючу документацію й каже, що вона поки що годиться до використання), то до чого тут завдання Президента до САМОВРЯДНИХ територіальних органів влади? Цитуємо: «Основна увага відповідних служб району зосереджена на виконанні завдань, визначених Президентом та Урядом України щодо заходів із попередження лісових пожеж та безпеки на водоймах». І цим, виявляється, переймається наш Президент, а без його завдань наші МЧСники геть не знали б, що робити в лісі. Цитуємо: «Як акцентує увагу Президент…, влада всіх рівнів має бути партнером для малого і середнього бізнесу». То чого ж той бізнес так втікає з України, а інвестиційний клімат погіршується, рейтинги ведення бізнесу, кількості податків і часу на адміністрування бізнесу відносять Україну в один ряд із банановими республіками???

От за кого пораділи, так це за дівчат із кульками від боулінгу, які покидали їх 4 липня в залік спартакіади держслужбовців. Інформація про те, хто приймав участь у змаганнях зайняла 19 рядочків, на яких вмістилось 4 прізвища й повні назви посад наших боулінгісток і боулінгістів :)

4 сторінка – цікава розповідь у переддень святкування заснування станції Здолбунів.

Свято Івана Купала – ну, ви здогадались, де – у Глинську. Програма телебачення, кросворд, привітання.

А ось ця фотографія, на нашу думку, точно передає суть більшості матеріалів видання депутата-регіонала. Чиновники, трибуна, поговорити. І автор -угорець чи фін? Ну, очепятки у всіх, до речі, бувають, хоча в прізвищі автора, то, мабуть, рідше.standarty DZ

А ще влада району робить все, щоб стимулювати народження дітей…це як?

viagra vid RDA

Мізоцький Промінь, липень 2013. Передовиця – відкриття опорного пункту міліції у Мізочі, далі звіт директора НВК, підсумки КДК, список боржників!!! за комунальні послуги, репортаж із зустрічі випускників.

Вісник +К, м.Луцьк від 04.07.2013 і Рівне вечірнє від 04.07.2013 статті «Наступний рік буде щасливим для регіонів» та «Збільшення повноважень регіонів: процес пішов» мали на меті донести читачам, що президент прагне «перемістити центр життя у регіони». Фрази просто-таки як конспект по вивченню Конституції. Цитуємо РВ: «…у державному бюджеті на 2014 рік буде закладено основу для розвитку регіонів. А це вже багато про що свідчить. Адже до сьогодні воля Президента чітко виконувалась Урядом і місцевою владою. Так, напевне, буде і надалі» Тю, ти, а я ж то думав, що місцева влада живе волею й наказами громадян, мешканців відповідних територій, а виявляється, на все воля..Президента.

Дзеркало плюс, м.Дубно 04.07.13 Нова чупакабра завелась в лісі між с.Соснівка й Майдан на Дубенщині. Драматична історія про одного із сільських голів, який загубив печатку сільради, розповідь про 85-річного жителя с.Колоденка Рівненського району, що голими руками заміряє напругу.

Рівне вечірнє 11.07.2013 Про кредитних брокерів: почитайте, як не потрапити на гачок тим, хто розклеює оголошення по стовпах «Кредити всім і на все».  Актуально з огляду на епідемію фасадних кредитних експертів у Здолбунові.kredytni brokeri

Вісник +К м.Луцьк від 11.07.2013 На стор.5 інформація про те, як житель Володимирця Рівненської області виграв справу в Європейському суді. Пізнавальні розповіді із життя про дивне народження двох пар близнюків через рік в один і той же день, про дівчину з поліського села, що співала у легендарних «Вєрасах», а також про подружжя, що знайшло власну прибуткову ідею вирощування часнику.

Рівненська газета від 04.07.2013 Дві сторінки коротких новин, велика стаття про святого Меркурія, програма телебачення й реклама.

І…незабаром у Здолбунові має з’явитися ще одна газета.

Борис ХолоднийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети