Огляд місцевої та регіональної преси за 01-08 вересня 2013 року

Мета прес-огляду звернути увагу на матеріали, варті уваги, порівняти опис одних і тих же подій у різних ЗМІ, популяризація друкованих ЗМІ й культури читання преси. Огляд суб’єктивний і відображає думку лише оглядача. Містить елементи іронії. Запрошуємо бажаючих виступити в ролі оглядачів. Огляд преси можна буде здійснити в офісі ЗЕОНу. Газети, які бажають потрапити до огляду можуть надсилати свої примірники до офісу теж.

“Нове життя” Здолбунівська районна газета, 06.09.13 Передовиця- мер звітується про досягнення до дня міста. Назва статті «Перспектива міста-наше спільне бачення його майбутнього». Назва правильна – суть лукава. Ми писали про пропозиції влаштовувати громадські консультації у питаннях витрачання коштів на проекти більше 100 тис.грн, але пан Ольшевський відповів, що мовляв, апарату міської ради і депутатів вистачить, щоб приймати рішення зважено і саме побажання депутатів і формують стратегію розвитку міста, а громадяни можуть кинути пропозиції йому у скриньку у фойе міськради. І все, немає чого тут консультацій різних з громадою влаштовувати, хоча справедливості заради треба сказати, що цікаві вони лише самим активним і небайдужим жителям та тим хто ще вірить, що тебе почують.  А таких у Здолбунові небагато. Такий у нас заведений порядок в міській раді. Продовження монологу мера на стор.3. Перелічив він лавочки і під’їзди до яких заглядали комунальні служби міста, похвалився, що на підході техніка для КП «Здолбунівське»-універсальна машина на базі МАЗ та сміттєвоз. Знаючи, що це не так. Знаючи, що вже ПІВРОКУ півмільона бюджетних грошей з міста уйшли, а сміттєприбиральної техніки так і НЕМАЄ. Відзвітував мер і про встановлення тренажерів у гідропарку до яких міська влада має відношення лише в тому, що їх перенесла і забетонувала в іншому місці та вже тричі ремонтувала. На 6 сторінці начальник відділу освіти запевняє нас, що «поліпшилось у порівнянні з попередніми роками фінансування освіти в районі. Відчутною є підтримка галузі з боку районної влади…»pokrashilos finansuvanna

А от у минулому номері заступник голови Здолбунівської РДА О.Федорук стверджував, що держава школи не фінансує, це все вчителі і батьки молодці, що до 1 вересня школи підготували. Якось, навіть байка пригадалась

«Друзья!
Хоть вы охрипните, хваля друг дружку, —
Все ваша музыка плоха!..»
За что же, не боясь греха,
Кукушка хвалит Петуха?
За то, что хвалит он Кукушку.»ne finansuytsa shkoly

“Дзеркало Здолбунівщини” Здолбунівська районна газета, 06.09.13 Цю газету пора перейменовувати на вісник любителів п.Шуля. Щономера тут конкурс фотографій п.Шуля, його промов та привітань. Цього разу ДЗ побило всі попередні рекорди-5 фоток на одній сторінці такого милого газеті обличчя, за яке готові платити гроші 1400 передплатників і покупців регіоналівського видання. ДОБРОВІЛЬНО.konkurf foto vitalika

«Бізнес Здолбунів» Здолбунівська газета реклами і оголошень, 06.09.13 4-й номер вийшов. Реклама та оголошення.

Вісник+к” Луцьк, 05.09.2013 Шоста сторінка повністю присвячена Стратегії розвитку Луцька очима фонду «Фонд Ігора Палиці – Новий Луцьк». І хоч за всім цим стоїть політик проте опитування 56 тисяч лучан-це величезна робота. Ідеї варті уваги і з цим досвідом потрібно ознайомитись в т.ч і депутатам Здолбунівської міської, районної рад та їх адміністраціям. Сільська голова с.Білин Ковельського району – героїня публікації на стор.10. Звичайна історія успішного керівника, але з гендерним присмаком і сільською екзотикою. Такі приклади теж варті уваги. Рекомендуємо цей номер!

«Рівненська газета», Рівне, 05.09.13 Розповідь про те як на перший дзвоник до здолбунівської ЗОШ№3 прийшли першокласники 2013 і…1963 року. Прочитайте-це зворушливо.

«Рівне вечірнє», Рівне, 05.09.13 Володимир Хомко своїм розпорядженням зробив для себе і свого водія 01 вересня робочим днем, а вихідний переніс на інший день. Газета цікавиться, а чи всім вчителям що того недільного дня вийшли на святкові лінійки додадуть вихідний.

«Експерес», Львів, 05.09.13 Чому Янукович боїться їздити до західних областей України стор1,9. Чи обов’язкові щеплення перед ДНЗ-стор.7, за закордонний паспорт не потрібно платити більше ніж 377 грн –половинчате рішення Антимонопольного комітету-стор.16Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети