Огляд преси

 

Огляд регіональної преси

Ми вирішили написати анонси того, про що пишуть наші колеги з інших видань. Вибирали те, що може й вам сподобатись і супроводжуємо ці анонси своїми коментарями.


 

Газета Експерес (Львів).

 

Два мільйони хабаря Президентові. Передовиця львівського Експресу стверджує, що Президент України найвище оплачуваний письменник України усіх часів. Згідно його податкової декларації за начебто написані ним книжки він отримав гонорар від маловідомого донецького видання 16 мільйонів 400 тисяч гривень.

 

Ямкові ремонти  у нас роблять неправильно. Коментарі двох експертів, які напевне підглянули наш матеріал про ямковий ремонт у Здолбунів сіті №4 J

 

Газ замінить тополя. Це рівненський матеріал в якому лісивники області виявили ще одну енергетично багату рослину, тополю. Не пройде і 30 років як її можна буде рубати, дробити на щепи і палити. Оце так 21 сторіччя! Пройшли вогнище, елктрику, газ і ..знову повертаємось до щепи і вогнища. Щось не можемо зрозуміти куди нас схиляють наші науковці та лісивники. Одні отримують премії за кущі або по модному – енергетичну вербу, інші пропонують садити енергетичні тополі. В той же самий час 20.04 в новинах місцевого телебачення беруть інтервю у пенсіонера з цього приводу і він каже: «Палити буду газом, бо треба дрова заготовляти і ще перевозити, а газ вже є в котлі, а якщо не вистачить коштів то держава дасть субсидію». От вам і відповідь нью лісові енергетики.

 

Газета Тернопіль вечірній. До речі випускає Тернопільська міська рада.

Чемпіонат світу у Тернополі. 25-26 серпня у цьому місті пройде чемпіонат світу з водно моторного спорту. Захоплююче видовище на водному плесі Тернополя.

Газета Нове життя. Здолбунів.

Діє громадська рада при РДА. Цього разу спромоглись зібратись 11 членів ради, які ще вірять у те що вона може бути дієвою. До ГР увійшли: районна організація Товариства Червоного Хреста України; районна організація товариства “Російський дім”; молодіжна громадська організація “Екстрім”; районна профспілкова організація держслужбовців; районне товариство репресованих; Здолбунівський осередок обласної громадської зоозахисної федерації “ФАС-федерація аматорів собаківництва”; районне об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка; товариство польської культури Здолбунівщини; районна організація Української спілки ветеранів Афганістану; районна організація ветеранів війни та праці.

 

Комунальні служби в дії. Міська рада та засновані нею підприємства звітують за оперативно виконану роботу. Одне тільки не зрозуміло, чому до комунальних підприємств віднесено комерційну фірму ТзОВ Комунальних підприємств. Це комерційна фірма яка виконує багато замовлень міської ради, сподіваємось що міська влада не оплачує газеті Нове життя за рекламу виконаних робіт комерційним підприємством.

 

 

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети