Офіцера військомату засудили

Офіцера Здолбунівського райвійськкомату  визнали винним у зловживанні впливом. Старший офіцер відділення офіцерів запасу і кадрів вирішив заробити грошей, надаючи послуги здолбунівчанам. Старший лейтенант отримав 1,35 тис. гривень і 400 доларів за вплив на колег з Рівненського міського військкомату з метою вирішення питання про ухилення від призову прохача.

Суть справи викладена у рішенні суду:

Старший офіцер відділення офіцерів запасу і кадрів Здолбунівського районного військового комісаріату Рівненської області старший лейтенант ОСОБА_1 являючись службовою особою військового комісаріату та використовуючи надану йому владу та службове становище, з метою отримання неправомірної вигоди, діючи з корисливих мотивів, згідно попередньо досягнутої домовленості, одержав від громадянина ОСОБА_3 неправомірну вигоду у розмірі 1350 грн. та 400 доларів США за вплив на прийняття особою уповноваженою на виконання функцій держави- посадовими особами Рівненського обєднаного міського військового комісаріату рішення щодо непризову ОСОБА_3 на строкову військову службу.

Зокрема, на попередню вимогу ОСОБА_4, о 16 год. 36 хв. 25 березня 2017 року громадянин ОСОБА_3, перебуваючи поблизу відділення ПАТ КБ «ПриватБанк», що у м. Рівне по вул. Соборна, 197, через термінал самообслуговування ТS800275 здійснив, в якості частини неправомірної вигоди перерахування коштів у сумі 1350 грн. на банківську картку ПАТ КБ «ПриватБанк», видану на імя ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_6, який являється батьком ОСОБА_1, які останній використав на власний розсуд.

В подальшому, продовжуючи свій злочинний намір на отримання неправомірної вигоди, переслідуючи корисливу мету близько 13 год. 00 хв. 03 квітня 2017 року ОСОБА_1, перебуваючи у м. Рівне на площі Незалежності, отримав від громадянина ОСОБА_6 іншу частину неправомірної вигоди у розмірі 100 доларів США., що за офіційним курсом Національного банку України становило 2702 грн. 46 коп.

Окрім цього ОСОБА_1, продовжуючи свій злочинний намір на отримання неправомірної вигоди, являючись службовою особою та використовуючи надану йому владу та службове становище, перебуваючи близько 17 год. 15 хв. 03 квітня 2017 року у м. Рівне на перехресті вулиць Соборна ОСОБА_7 та навпроти будинку за адресою вул. Соборна, 77, що у м. Рівному отримав від громадянина ОСОБА_6 іншу частину неправомірної вигоди у розмірі 300 доларів США, що за офіційним курсом Національного банку України становило 8107 грн. 38 коп.

У суді корупціонер визнав провину. Рівненський міський суд засудив офіцера до штрафу в 13,6 тис. гривень за частиною 2 статті 369-2 Кримінального Кодексу України.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети