Один день із життя “Романтика”

08.08.2017 року день спеціалізованого табору з денним перебуванням «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для вразливих категорій сімей пройшов під девізом «День зустрічей і знань». У приміщенні бібліотеки діти демонстрували свої здібності.

Волонтер Наталія Лукашук провела заняття Музичної студії, де діти розучували нові пісні.

Далі – екскурсія у приміщення райдержадміністрації та районної ради. Тетяна Павлова, директор  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, провела екскурсію до стенду загиблих Героїв війни, що іменується АТО; розповіла про кожного з них, про сім’ї, які лишились без батька, чоловіка, сина. У нашому районі 13 сімей втратили своїх рідних. Вісім дітей учасників АТО цього року оздоровлюються у «Романтику».

Ще учасники екскурсії побували у сесійній залі, посиділи на місцях депутатів районної ради, отримали інформацію про їх діяльність.

У залі колегії райдержадміністрації на «романтиків» чекав сюрприз – зустріч з дитячим письменником, учасником АТО, а нині заступником голови райдержадміністрації Сергієм Гридіним. Автор багатьох книжок розповів про те, що спонукало його почати писати, про цікаві історії з життя, які увійшли до його творів.

 Цього ж дня учасники оздоровлення познайомились зі світом людини з особливими потребами – Катрусиним світом, яка від народження є незрячою. Дівчина уже понад десять років щоліта на канікулах, після навчання у Львівській спеціалізованій школі, ходить в «Романтик», починаючи ще з дошкільного віку. Катя пише вірші, гарно співає, активно спілкується. Сьогодні своїх друзів вона познайомила з азбукою Брайля.

         Заняття танцювальної студії провела Вікторія Довгаль.

Тетяна Павлова

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети