Одразу три громадських формування вже є на Здолбунівщині

зустріч із громадськими формуваннямиНещодавно у Здолбунівському районному відділі міліції відбулася зустріч керівника районних міліціонерів Олександра Панасюка із представниками громадських формувань. Метою такого заходу було зміцнення співпраці щодо забезпечення охорони громадського порядку, профілактики адміністративних та кримінальних правопорушень.

На робочу нараду завітали керівник громадського формування, що діє на території м. Здолбунів, Володимир Корольков, керівник «Здолбунівської сотні самооборони» Юрій Пшеничний та Олег Тищенко, керівник громадського формування «Правий сектор».

 – Допомога громадян є нагальною потребою сьогодення. Тому об’єднання спільних зусиль міліції та свідомих, небайдужих громадян сприятиме зменшенню протиправних вчинків на вулицях міста та району. Насамперед, хочу почути в першу чергу ваші пропозиції та побажання щодо покращення нашої спільної роботи, адже діяльність міліції повинна ґрунтуватися саме на підтримці громадськості. – зазначив начальник Здолбунівського РВ УМВС майор міліції Олександр Панасюк.

На зустрічі обговорювалися і правові підстави залучення громадян до охорони громадського порядку, піднімалися ряд проблемних питань, що стосується організації забезпечення правопорядку на вулицях під час проведення масових заходів. В ході проведення наради окреслено перспективні шляхи щодо подальшої взаємодії працівників Здолбунівського РВ УМВС із членами громадських формувань.

По закінченню зустрічі Олександр Панасюк подякував за розуміння та допомогу за сприяння міліції у забезпеченні безпеки та спокою наших громадян.

Для отримання детальної інформації щодо порядку вступу в члени громадських формувань, що діють на території Здолбунівського району, просимо звертатись до Здолбунівського РВ УМВС.

 Ярослава Ногачевська, Здолбунівський РВ УМВС

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети