Одразу два революційних рішення по здолбунівській лікарні

Перше – це звільнення нинішнього керівника пана Лепехи. Заява за згодою сторін написана, сесія 19.05 має делегувати голові громади розірвати контракт.

Очевидно з першим питанням повязано і наступне – про створення Спостережної ради при Здолбунівській міській лікарні. Планується вона із 7 осіб, в т.ч представників депутатського корпусу і громадськості, щоб унеможливити неконтрольовані, непрозорі процеси в закладі та покращити комунікацію закладу із населенням та власником.

Примітно, що до складу комісії з відбору представників до цієї ради мають намір включити працівницю, яка вже має досвід і входження в громадську раду  і опонування  при звільненні тодішнього головлікаря, а нині міського голови…

Але загалом створення Спостережної ради – це сучасний, актуальний, необхідний крок!

Текст проекту рішення тут:

Завантажити (DOC, 70KB)

Проект рішення про звільнення п.Лепехи:

Завантажити (DOCX, 56KB)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети