Одночасно дві сесії у Здолбунові

21 грудня 2016 року о 12.00 год. в приміщенні Здолбунівського районного будинку культури (вул. Незалежності, 41) відбудеться звіт міського голови І.О. Ольшевського перед територіальною громадою «Про підсумки роботи Здолбунівської міської ради та виконавчого комітету за 2016 рік».

Виявляється це ж буде і чергова сесія міської ради. Порядок денний якої ніде не оприлюднений не кажучи вже про проекти рішень. (остання інформація на сайті міської ради  від 2 грудня де відсутня інформація про порядок денний і проекти рішень ради сесії 21 грудня)

Тому в курсі всього будуть лише депутати міської ради, решта такої можливості позбавлені та і не дуже з того переймаються.І так буде до тих пір поки витрачання СПІЛЬНИХ коштів громади і робота міської влади не буде цікавити значну частину мешканців міста. До тих пір розриті небезпечні для життя ями на поворотах будуть і надалі розриті, проект бюджету до 25 листопада  не буде оприлюднюватися, комунальні підприємства не будуть подавати на сайт міської ради інформацію про свою діяльність, а в програми фінансування капітальних ремонтів житлового фонду попри прийняті рішення про співфінансування таких ремонтів і власниками квартир і надалі будуть проштовхуватися виключення за чиїмось проханнями. Що заслуговуєте, здолбунівчани, те і маєте!

Відповідно до розпорядження голови  районної ради від  23 листопада  2016 року №37 тринадцята сесія Здолбунівської районної ради сьомого скликання відбудеться 21 грудня 2016 року о 11.00 годині у сесійній залі районної ради (м.Здолбунів, вул.Грушевського,14).

БЮДЖЕТИ ні міста ні району на цих сесіях прийматись не будуть.

П.С додано

Ми знайшли проекти рішень, вони ще у листопаді були надруковані, однак так розуміємо що вони зазнали змін як і сам порядок денний сесії. Бюджетна сесія і міська і районна швидше всього будуть 28 грудня.

Нагадаємо, якби всі в Україні дотримувались Законів то проекти бюджетів з’явились би до 25 листопада, а прийняті бюджети були би до 265 грудня.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети