Односторонній рух по вул.Приходька

 Нещодавно по обидві сторони відрізку вулиці Приходька (від міської ради до БДтМ) з'явились нові дорожні знаки. Відтепер зі сторони міської ради проїзд заборонено, а зі сторони Будинку дітей та молоді – односторонній рух цією ділянкою дороги. Це спонукатиме і маршрутки довозити людей до лікарні по вул.Зеленій і розвантажить дещо вул.Приходька, на якій знаходиться багато установ в т.ч школа і рух тут був ускладнений.

Водії, будьте уважні і зверніть увагу на нові знаки!Дане нововведення таки викликало неоднозначні реакції мешканців. Так обурені батьки та учні ЗОШ №4, які не можуть тепер доїжджати безпосередньо під саму школу, водночас ближчим став доїзд в початкову школу ЗОШ №1. Запрошуємо в коментарях висловитись щодо цієї новини.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети