Одне ДТП – семеро покараних

Подія, яка трапилася 28 березня в Острозькому районі за участі працівників місцевої міліції,  набула суспільного резонансу та публічного розголосу в мережі Інтернет.

– За результатами службового розслідування, до дисциплінарної відповідальності притягнуто сімох працівників міліції, – повідомив начальник УМВС України в Рівненській області Сергій Максимов. – Відносно старшого експерта та кінолога прийнято рішення про звільнення з органів внутрішніх справ, а оперуповноважений попереджений про неповну посадову відповідність. Під час визначення дисциплінарних стягнень враховувалися особисті морально-ділові якості кожного працівника та їх службова діяльність в цілому.

Крім того, з посади звільнений безпосередній начальник старшого експерта. Двоє керівників попереджено про неповну посадову відповідність, одному керівнику оголошено сувору догану та ще одному – догану. Водночас за неналежний контроль за діями особового складу суворо вказано ще трьом прямим керівникам, підлеглі яких допустили грубе порушення службової дисципліни, що виявилося в порушенні Правил дорожнього руху, керуванні транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.

 СЗГ УМВС України  в Рівненській областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети