Одна із причин чому на Здолбунівщини саботується децентралізація

Це наша робоча гіпотеза: громади Здолбунівщини не поспішають об’єднуватися, тому що нині, при підтримці районної влади, можна бути дотаційним органом місцевого самоврядування але все рівно існувати, навіть якщо це існування – виключно для отримання зарплати апарату місцевої ради та витрат на її господарське утримання.(для ЗБІЛЬШЕННЯ картинки-натискайте на них)

Цифри і графіки показують наступну інформацію:

Середньомісячний дохід сільського (кої) голови із розрахунку: сума доходу за основним місцем роботи річної декларації за 2018 рік поділена на 12.

Власні доходи громади за даними фінансистів Здолбунівської РДА та відповідні похідні від них розрахунки: утримання ради,частка на утримання ради, частка витрат на оплату праці.

Ефективність менеджменту: власні доходи громади на 1 грн. витрат на оплату праці  апарату управління органу влади.

І так, є голови і посадовці, чиїх декларацій ми не знайшли станом на 1 квітня 2019 року на сайті НАЗК.

Чи не привід прийти до місцевої влади і запитати: а як господарювати можна, коли грошей тільки на зарплату вистачає і надалі саботувати об’єднання для подальшого розвитку?

Хоча, декому буде цікаво просто ця табличка.

Завантажити (DOCX, 19KB)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети