. Два пункти виконано, чекаємо наступних і пропонуємо допомогу. | Здолбунів City

Два пункти виконано, чекаємо наступних і пропонуємо допомогу.

 

02.05.12 я писав на своєму персональному Блозі www.mykolaorlov.name наступне:

Вчора вибрались на здолбунівську вісімку, де деякими бажаючими вже відкрився купальний сезон. Впало у вічі, що людей в гідропарку було багато. Переважно робили шашлики, пили, дехто грав у волейбол, футбол. Малечі з мамочками було дуже багато, всі гойдалки були в постійній роботі. Місце для відпочинку вдале, але із власних спостережень і розмов із відпочиваючими є те чого ще бракує міському гідропарку:


                             1. Вказівників до туалетів, смітників

                              2.Унеможливити заїзд авто на зелену територію відпочинку як це зроблено зі                  сторони вул.Шевченка

                             3.Зробити декілька місць для приготування страв на вогні, щоб кожен не розводив                вогонь біля своїх машин, а дехто навіть мангал умудрявся перевозити горящим у                  відкритому багажнику (повідриває голови на раз-два, як рване машина)

                           4. Відновити металеву огорожу дитячого пляжу, щоб малеча могла спокійно у                         загорожі плавати

                          5.Очистити водойму

Оце і все. Важко? А хто ж казав що легко буде:)

 

Вчора вечором мене колеги повідомили що якісь роботи почались на гідропарку, 

я заїхав і ось що побачив: по всій довжині в'їзду на рекреаційну зону зі сторони вул.Паркової встановлені бетонні блоки що унеможливлюють заїзд автотранспорту. Що ж один із пунктів міська влада виконала. Відновлена металева огорожа. Це два. Кажемо «дякую» і за уважність до БлогуJ, а отже голосу громадськості і за обмеження викидів газів на гідропарку. Сподіваємось ще декілька пунктів будуть зроблені цього літа. А ЗЕОН у свою чергу пропонує п.1 взяти на себе і виготовити вказівники та розмістити їх, разом із міською радою, у потрібних місцях в гідропарку. 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама