Одеський Комітет виборців організував конкурс для журналістських розслідувань

Одеський Комітет виборців організував конкурс для журналістів-розслідувачівЖурналісти друкованих видань, онлайн-ресурсів, місцевих теле- і радіокомпаній з усіх регіонів України запрошуються до участі в конкурсі.
Конкурс проводиться в рамках проекту «Громадянське суспільство і медіа за прозорі місцеві бюджети!».

Проект реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» в партнерстві з фондом «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» При фінансуванні Європейського Союзу та Посольства Фінляндії в Україні. Партнер проекту – ГО «Інтерньюз-Україна».
На конкурс можуть подаватися розслідування, що описують корупцію в використанні коштів місцевих бюджетів, опубліковані або випущені в ефір в період з 1 січня 2016 року по 1 серпня 2016 року.
До участі в конкурсі допускаються матеріали, що стосуються фактів корупції у використанні коштів локальних бюджетів.
Матеріали, що направляються на розгляд конкурсної комісії, повинні бути оприлюднені (в ефірі регіональних телерадіокомпаній / на сторінках регіональних видань / на веб-сторінках онлайн-ЗМІ) в період з 1 січня 2016ода по 1 серпня 2016 року.
Кожен регіональний журналіст, який бере участь в конкурсі, може надіслати не більше трьох матеріалів.
Матеріали, що не відповідають тематиці конкурсу, розглядатись не будуть.
Матеріали повинні бути оприлюднені або опубліковані українською або російською мовами.
Мінімальний обсяг сюжетів для телебачення і радіо – 3 хвилини. Мінімальний обсяг матеріалів для газет і онлайн-ЗМІ – 5 тисяч друкованих знаків з пробілами.
Матеріали, представлені до участі в конкурсі, не рецензуються, організатори конкурсу не ведуть переписку з авторами за змістом текстів чи сюжетів.
Формат матеріалів:
Для друкованих ЗМІ – а) текст статті в форматі .docx; б) відскановане зображення сторінок друкованої версії видання, де розміщений матеріал, в форматі .jpeg, .tif, .pdf.
Для он-лайн ЗМІ – текст статті в форматі .docx із зазначенням гіперпосилання публікації.
Для теле- або радіо матеріалу – посилання на мультимедійний файл, завантажений на відеохостинг або файлообмінник.

Разом з матеріалом, який подається на конкурс, необхідно відправити документ з інформацією про автора: ПІБ; видання, місто; посаду; назва роботи, короткий опис – до 500 символів; дата публікації і виходу в ефір; телефон і адресу автора.
Критерії оцінки матеріалів:
– Відповідність тематиці конкурсу;
– Рівень дотримання журналістських стандартів;
– Масштаб корупції і глибина дослідження;
– Стиль викладу матеріалу, використання графіки або інших елементів уявлення масивів даних.
Кінцевий термін подачі матеріалів 1 серпня 2016 року.
Оголошення результатів: після 20 вересня 2016 року.
Церемонія нагородження: жовтень 2016 року, Київ.
Переможців визначатиме конкурсна комісія.
Призи та номінації. Визначення переможців відбудеться в трьох номінаціях, до призової сітку потрапляють три кращих матеріалу з кожної:
1) Кращий матеріал в друкованому засобі масової інформації;
2) Кращий матеріал в онлайн ЗМІ;
3) Кращий теле- і радіо матеріал.
Переможці будуть нагороджені цінними призами:
1 місце – цифровий дзеркальний фотоапарат;
2 місце – цифровий диктофон;
3 місце – зовнішній накопичувач інформації.
Додаткову інформацію можна отримати у координатора конкурсу: Єсін Кирило, тел. (044) 458 44 40, e-mail: transparentbudgets@gmail.com.
Детальніше за посиланням: https://www.izbirkom.org.ua/news/Obschestvo-19/2016/Odesskiy-Komitet-izbirateley-organizoval-konkurs-dlya-jurnalistov-rassledovateley-6057Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети