Одеська гостя переймала досвід роботи Здолбунів CITY

Вже не вперше до редакції нашого видання приїздять гості, щоб поділитись власним досвідом й почути наш. Цього разу до ЗС гуру журналістських розслідувань краю Володимир Торбіч приїхав разом із Олесею Ланцман, що з Одеської області м.Кілія (населення 25 тис.осіб) «Дунайская заря», тираж 5,5 тис.прим., виходить двічі на тиждень http://kiliya.info/ Ця пані стажується в агенції журналістських розслідувань “4 влада”, а так як працює в газеті міста, схожого за розмірами на наш райцентр, тому їй цікаво було побачити, як робиться ЗС. Перші емоції отримала пані Леся ще на автовокзалі від наших доріг чи швидше того, що від них залишилося. Як правильно було підмічено: “Я розумію, чому у вас місто залізничників, тому що автолюбителям тут робити нічого”. Хоча й у Кілії, як виявилось, стан справ не набагато кращий. Незважаючи на однакові розміри населених пунктів, на півдні країни, виявляється, культура читання вища. У Кілії спокійно існують 4!! газети з тиражами на 2-5,5 тисяч читачів!! У Здолбунові такими тиражами похвалитись вже давно ніхто не може. 1-2 тис.  – сьогоднішні реалії. Натомість наш сайт за оперативністю, кількістю публікацій і відвідуваністю дає явну фору одеському, що й відмітила п.Леся.

odesa_2

Присутні на зустрічі представники редакції ЗС поділились детективною історією започаткування нашої газети, ми показали на стіні в рамочках наші перші примірники газети й з гумором згадували УБОЗІвські “теплі зустрічі” й розмови із хлопцями з великими зірками на погонах, яким, на нашу думку, хтось настійливо рекомендував розібратися з нашими “писаннями”. Потім Марія й Катерина провели для гості екскурсію містом, де віднайшлись ще спільні проблеми – це бродячі собаки, а позитивні враження на п.Лесю справила центральна частина вул.Б.Хмельницького, а також піца в місцевій піцерії. На згадку про нас гості отримали папки (теки) з матеріалами, примірниками газет, посібником “Громадська журналістика”, сувенірами від НГО “АЦРМ “ЗЕОН”.

odesa_1Микола Орлов, фото Ігор Яремович

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети