. ОДА віддала російському підприємству, з яким судиться Україна, землю на 49 років | Здолбунів City

ОДА віддала російському підприємству, з яким судиться Україна, землю на 49 років

Перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації підписав розпорядження про передачу в оренду на 49 років двох земельних ділянок на 0,24 сотки та 0,22 сотки на території Новомощаницької сільської ради.Приварський

Ділянки потрібні підприємству для «обслуговування наземних споруд магістрального продуктопроводу», йдеться у розпорядженні. За обидві підприємство у рік повинне буде платити близько 125 грн. Досі, зазначимо, цю землю російське підприємство мало на праві постійного користування. Розпорядженням пан Приварський припинив це право.

“ПрикарпатЗахідтранс” належить російській компанії “Транснафтопродукт”. Україна уже 10 років судиться із цим підприємством, намагаючись повернути у державну власність нафтопродуктопровід, який після розпаду СРСР перейшов у підпорядкування “ПрикарпатЗахідтранс”. Йдеться про 1500 кілометрів нафтопродуктопроводу Грозний-Армавір-Трудова на території України.

Поки тривають судові процеси, нафтопродуктопровід арештували і “ПрикарпатЗахідтранс”, зареєстрований у Рівному, втратив доходи та припинив виплачувати працівникам заробітну плату.

За матеріалами  Рівне Вечірнє 
Фото Ткаченко Сергій

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Alex

  “ОДА віддало”… З який це пір облдержадміністрація стала “воно”? Редактори на сайті є чи ні??

  • Здолбунівсіті

   Є, як мінімум три способи як відреагувати на заміну однієї букви іншою. Відрізняються вони лише рівнем публічності і кількістю знаків запитань і окликів у реченні.

   • Alex

    Є єдино правильна правильна реакція на замітку користувача – тихенько виправити заголовок і відписати в коментарях щось типу “Дякуємо, що підмітили. Вже виправлено”. Успіхів вам!

    • Здолбунівсіті

     “Дякуємо, що підмітили. Вже виправлено”

     • Alex

      +1

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама