Облради західних обастей забирають повноваження від ОДА і висловлюють недовіру губернаторам

Тернопільська та Івано – Франківська облради висловили недовіру обласним адміністраціям та відкликали делеговані їм повноваження. Про це йдеться в повідомленнях на офіційних сайтах ОДА в цих регіонах. Позачергова сесія Тернопільської обласної ради відбулася в п’ятницю, 6 грудня.

Голова Тернопільської облради Василь Хомінець скликав сесію на вимогу фракцій «ВО «Свобода», «Української Народної Партії» та «Нашої України». На засідання прийшли 65 депутатів, запросили в зал і учасників тернопільського Євромайдану .

Оскільки голова ОДА не прийшов на пленарне засідання, пояснення  давав його заступник Василь Гецько, який повідомив, що звітувати  про здійснення Тернопільською обласною державною адміністрацією делегованих Тернопільською обласною радою повноважень ОДА планує у першому кварталі 2014 року.

depytatu

Виступаючі депутати висловили своє обурення діями очільників ОДА та вказали на незадовільну роботу облдержадміністрації у частині здійснення Тернопільською обласною державною адміністрацією делегованих Тернопільською обласною радою повноважень. Депутати підтримали вимоги мітингуючих. Сесія визнала роботу ОДА щодо делегованих повноважень незадовільною та зупинила дію пункту 1 рішення ТОР від 8 вересня2006 року № 39 «Про делегування Тернопільській облдержадміністрації окремих повноважень п’ятого скликання».

Шляхом таємного голосування голосами 62 депутатів голові Тернопільської ОДА Валентину Хоптяну висловили недовіру.

ivfrank sesiaПід час позачергової сесії Івано-Франківської обласної ради 10 грудня, було прийнято рішення про висловлення недовіри від імені територіальних громад краю Івано-Франківській обласній державній адміністрації та визнання таким, що втратило чинність, рішення Івано-Франківської обласної ради народних депутатів від 11.07.1997 р. “Про делегування повноважень”

На сесію завітав голова Тернопільської обласної ради Хомінець Василь Петрович, який висловив свою солідарність та розповів що Тернопільська обласна рада у п`ятницю також проголосувала за позбавлення делегованих повноважень обласної адміністрації.

Також було внесено проект рішення про недовіру голові ОДА Василю Чуднову. Під час таємного голосування в залі було зареєстровано 60 депутатів обласної ради, проте свої голоси за недовіру віддали тільки 54 із них, таким чином рішення не було прийнято.ivfrank

Позачергова сесія свою роботу не завершила, наступне пленарне засідання відбудеться у місті Києві, 13 грудня о 11:00Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети