Облава копів у Здолбунові

politsiyaШвидким виявилось продовження, чи  то реакція на матеріал депутата міської ради про нову-стару міліцію-поліцію.

За ініціативи голови РДА (цікаво чи колись практикували таке інші керівники, голови в т.ч міської ради) нічний простір Здолбунова та ближніх сіл сколихнули сирени декількох патрульних авто поліції Рівного.

Ось що з цього приводу говорить сам Сергій Кондрачук:

Цієї ночі на Здолбунівщині гаряче. У зв”язку із значним ростом злочинності я офіційно звернувся до начальника Рівненської патрульної поліції Сергія Мерчука з проханням відпрацювати наш район. Зараз у місті працюють декілька патрулів. Автомобілі з копами відправилися і в сусідні села, зокрема Здовбицю та Мізоч. Приємно, що і сам начальник патрульних тут. Сергій Мерчук та його хлопці відзначають у нашому місті значну кількість громадян у нетверезому стані та радять міській раді офіційно обмежити продаж алкоголю в нічний час. Переконаний, такі заходи дадуть свій результат. Я ж проситиму патрульних, щоб такі масові відпрацювання (бо про приїзд до нас окремих патрулів ми домовилися ще раніше, і всі могли їх спостерігати) в нашому районі стали традиційними. Тоді кожен подумає, чи варто сідати за кермо нетверезим. А про користь від патрульних у селах району – окрема мова. Дякую, хлопці!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети