Обласна влада написала листа перевізникам

Просять не забувати про пасажирів.

Від ЗС: Зрозуміло, що важелів в частині ціноутворення, окрім як листів не залишилося, однак самі маршрути і тендери все ще у віданні ОДА. І якщо до них підходити не так як підходив попередній заступник губернатора (читати: Замгубернатора Рівненщини регулярно брав хабарі...), а з вивченням регулярно, а не лише перед проведенням тендеру, технічного стану транспорту, дотримання графіку перевезень, правил обслуговування пасажирів, то не ВИ, а ВОНИ будуть писати листи з проханням поїздити позбирати грошенята на маршруті, користуючись відсутністю обліку пасажирів та виручки від реалізації послуги.

Ще рік тому ми писали:

Тепер стає зрозуміло, ЧОМУ пан Пустовіт мовчки ковтав самовільне встановлення тарифів на перевезення в Рівненській області, чому перевізники могли собі дозволити викинути людину з маршрутки і їздити по своїм маршрутам коли їм заманеться.

Ми перші, напевне в області, 17 квітня 2014 повідомляли (оцінювали дії) про саботаж влади в особі пана Пустовіта  при самовільному тарифоутворенні перевізників.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети