Обласна спартакіада держслужбовців – здолбунівчани за крок до медалей

спартакіада_волейбол (2)Нещодавно відбулась обласна спартакіада серед державних службовців та працівників виконавчих комітетів місцевих рад (обласної, міст обласного значення), даний захід проводиться щорічно з метою зміцнення здоров’я державних службовців, організації їх активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту, пропаганди здорового способу життя.спартакіада_волейбол (1)

Цього річ у червні місяці відбулись змагання з волейболу та футзалу. Команда державних службовців зі Здолбунівщини в складі 9 чоловік у змаганнях з волейболу зуміла достойно виступити в групі, а з футзалу вийшла у фінал, де у підсумку посіла четверте місце.

В складі команди державних службовців Здолбунівщини грали голова адміністрації Сергій Кондрачук, обидва заступники, а також начальники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації. Чудові бомбардирські якості продемонстрували Леонід Власюк та Вадим Мішура.спартакіада_волейбол (3) спартакіада_волейбол (4) спартакіада_волейбол (5) футзал (1) футзал (2)футзал (3) футзал (4) футзал (5) футзал спартакіада футзал у рівному (1) футзал футзал у рівному (2)



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети