Обласна робоча група затвердила чотири об’єднані громади Здолбунівщини

25 травня відбувалось засідання районної робочої групи з децентралізації на якій були зачитані усі пропозиції, які надійшли від громад Здолбунівського району. Таким чином 11 пакетів документів де об’єднаних, а де не обєднаних громад були виставлені на голосування і затвердження районною групою. Більшістю голосів ці пропозиції були підтримані, однак очевидно було не озброєним оком, що ці пропозиції економічно ніяк не обгрунтовані, тому у одного із членів робочої групи була своя окрема думка, яка була мотивована розрахунками збалансованості і спроможності потенційних громад. Ця думка теж була запротокольована і надіслана до області.

Тільки що закінчила роботу обласна робоча група з децентралізації, яка затверджувала подані з районів пропозиції. Найменша обєднана громада подана чисельністю 2250 осіб, найбільша із новоутворених – це Дубнівська громада, яка вирішила обєднатись…в ОДНУ громаду з населенням 84000 мешканців.

Здолбунівщині було затверджено ЧОТИРИ обєднані територіальні громади із наявними паспортами і розрахунками.  Саме цей склад обєднаних громад бде винесений на голосування сесії Рівненської обласної ради.

В обговоренні взяв слово голова Здолбунівської РДА, який вкотре наголосив, що саме пакет із 11 громад є тим, який добровільно сформували люди на місцях і саме в рамках таких 11 громад люди готові обєднуватись. Однак обласна комісія вважає більш аргументованим варіант із 4-х обєднань. Ось їх склад.

Здовбицька об’єднана територіальна громада.

здовбицька

Здолбунівська  об’єднана територіальна громада

Здолбунівська

Мізоцька  об’єднана територіальна громада мізоцька

Ступнівська  об’єднана територіальна громада

ступнівськаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети