Обласна рада бюджет прийняла, але обіцяла його покращити

Депутати обласної ради затвердили обласний бюджет на 2015 рік. Однак на цьому робота над головним фінансовим документом Рівненщини не завершилася. Обранці  погодилися із пропозицією голови облради Михайла Кириллова щодо необхідності удосконалення прийнятого документу, відтак на черговій сесії, яка має бути проведена 27 лютого, будуть вноситися зміни.

Підтримали це рішення 59 депутатів із 63 присутніх на сесії.

Загалом дохідна частина у 2015 році буде наступною: розрахунковий обсяг доходів загального фонду обласного бюджету склав 245 658,1 тис.грн. Крім власних доходів передбачені надходження з державного бюджету базової дотації в сумі 72 427,6 тис.грн. та субвенцій на загальну суму 2 964 672,2 тис.грн. Ще 63 002,0 тис.грн. надійде до спеціального фонду обласного бюджету.

Видаткова частина: Видатки та кредитування загального фонду обласного бюджету на 2015 рік передбачено в сумі 3242476,9 тис.грн.,спеціального фонду 103282,0 тис.грн. У обсязі видатків загального фонду обласного бюджету 62,6% відсотків складають видатки на заробітну плату з нарахуваннями, 9,2 % – на оплату енергоносіїв і комунальних послуг.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети