Обласна депутатська комісія підтримала Здолбунівського мера

У питанні виділення додаткового фінансування понад мільйон гривень для потреб здолбунівської каналізації.

Повідомляє Здолбунівський міський голова Владислав Сухляк:

Так, нашій громаді виділено 1 362,4 тис. грн. з обласного природоохоронного фонду на реконструкцію напірного каналізаційного колектора від КНС на вул. Нова до камери переключення в м. Здолбунів! Тільки що, після моєї доповіді, це рішення погодили на постійній комісії Рівненської обласної ради з питань екології.
Ще в січні я писав звернення до Рівненської обласної ради з проханням посприяти виділенню коштів з обласного природоохоронного фонду на 2021 рік на реконструкцію вищезгаданого каналізаційного колектора, який збільшить надійність перекачування стічних вод до очисних споруд від майже 10 тисяч мешканців нашого міста, щоб ці води не потрапляли до річки Шведка, а далі – й до Усті. Здолбунівська міська рада вже передбачила в міській природоохоронній програмі кошти у сумі 400 тис. грн., і з коштами від природоохоронного фонду реконструкція буде проведена достроково.
Дякую Сергію Кондрачуку (голова облради), Сергію Подоліну (заступник голови РОДА) та депутатам за розуміння в прийнятті рішення у такому важливому питанні для громади.
Чекаємо щоб сесія підтримала таку позицію комісії.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети