Об’єднуємо Україну – розділяємо Здолбунівщину

Цей матеріал написано на порталі без імен і прізвищ з претензійною назвою Здолбунів.Правда де не усі матеріали, особливо на медичну тематику можуть претендувати на об’єктивність, проте саме цей матеріал викликав подібні запитання при перегляді фото вибірково запрошених до участі у флешмобі, тому передруковуємо його.

зверушкиВчора ми відзначали День соборності. ЗМІ широко висвітлювали заходи, які проходили з цієї нагоди у всіх великих містах України. Дню Соборності був присвячений і міжнародний флешмоб «Україна єдина», в якому взяли участь тисячі людей із майже 60 країн світу.

Долучились до флешмобу і Здолбунівчани. Інтернет-сайт Здолбунівком розмістив цілу низку фотографій з учасниками акції. Захід хороший, патріотичний. І ініціатива голови райради заслуговує схвалення, адже мала найважливішу на сьогоднішній день мету – ОБ’ЄДНАННЯ. Однак, є одне але. Ми отримали інформацію від окремих громадян Здолбунова, які здивовані, а деякі явно обурені тим, як вибірково залучались установи і організації до акції. Пані Ніколіна особисто роз’їжджала по Здолбунову, виводила на вулицю колективи, роздавала учасникам аркуш з логотипом акції, а пізніше розмістила на сайті фото.

Той факт, що ви не побачите там ні голови адміністрації, ні його заступників, ані жодного працівника апарату адміністрації свідчить лише про одне: з часу вступу на посаду нового голови райради взаєморозуміння і конструктивної співпраці між двома гілками влади району НЕМАЄ. І хоч голова адміністрації на одній з останніх колегій запевняв у протилежному – його слова залишаються лише словами.

Рядові працівники адміністрації не були проти участі в акції, вони не відмовлялися – їх свідомо проігнорували. Як проігнорували і деякими іншими закладами і установами. Адже, якщо залучили культуру, то чому не запросили освітян і працівників центру первинної медичної допомоги (останні, до речі, знаходяться на одній території з працівниками центральної районної лікарні)? Їх вважають меншими патріотами чи причина в чомусь іншому?

На нашу думку, “Україна єдина” по-здолбунівськи – це перші явні факти істинного стану взаємовідносин у середовищі осіб району, які не так давно стали владою. Але, панове! Влада – не приватна справа. Хто з ким і проти кого дружить – принцип, який веде в нікуди. Ви робите простих людей заручниками особистих амбіцій, що м’яко кажучи, непорядно. Тільки об’єднуючи громаду, Ви досягнете позитивних результатів. І чим скоріше Ви це зрозумієте, тим більше зможете зробити для району чогось корисного, а значить залишите про себе в історії Здолбунівщини не лише негативні відгуки.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети