Об’єднані громади ділилися своїм досвідом із здолбунівчанами

Дуже насиченою на події виявилась п’ятниця для Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва. Вперше в цьому закладі проходив захід у форматі “жива бібліотека” на тему: “Моя громада мій добробут” і ми говорили про ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ на Здолбунівщині та в Україні.

В основі «живої бібліотеки» лежить ідея дати змогу зустрітися тим людям, які в звичайному житті не мають можливості для тісного спілкування. «Живими книгами» виступили Микола Орлов (експерт з питань Децентралізації та Прозорих бюджетів), Ігор Жовтанюк (керівник апарату райдержадміністрації), а також родзинкою вечора став скайп-зв’язкок з керівниками Іванівської ОТГ (Тернопільська область) та Тараканівська ОТГ (Рівненська область).

Кожен з присутніх мав можливість задати питання першим особам в ОТГ і отримати відповіді на них. Це були питання і про нові можливості в громадах, про культуру, і про відносини між селами у новостворених громадах, і долю соціальних служб, також цікавило і джерела наповнення бюджету ОТГ та активність мешканців. Велике здивування викликав той перелік техніки, яку вдалося закупити для комунального підприємства Іванівської громади. Компетентність співрозмовників та висока мотивація до розвитку їх громад теж приємно вразила і сподіваємось що їх досвід позитивно вплине на наші процеси в районі.

Захід відбувся в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування, в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Марія ОрловаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети