. Обіцяний автобус застряг між законом, політикою та підвалом | Здолбунів City

Обіцяний автобус застряг між законом, політикою та підвалом

В управлінні освіти і науки Рівненської ОДА оголосили про проведення відкритих торгів із закупівлі товару «29.10.3 Автомобілі для перевезення не менше ніж 10 людей (34121000-1  Міські та туристичні автобуси, шкільні автобуси)». Для громадського обговорення пропонують проект тендерної документації.

Пропозиції та зауваження просимо надавати письмово, або електронною поштою в управління освіти і науки облдержадміністрації  на електронну адресу: obluo@icc.rv.ua.

Обговорення буде проводитись 25 жовтня 16.00 год. в кабінеті 201 Рівненської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, що попередній тендер, проведений згідно чинного законодавства призвів до перемоги маловідомої компанії яка слабо нагадує виробника автобусів та ще і російського виробництва. Тому виникла суттєва затримка із проведенням другого тендеру. Від цієї затримки страждають діти в т.ч і Здолбунівського району.  Старомощаницька школа оптимізована пониженням рівня до 1-го і діток 4-7 класів мав возити до Білашівської школи автобус. Кошти для цього автобуса є і в області, виділили свою частку і в районі. Затримка за тендером, який застряг між законом, політикою і підвалом фірми, яка і цього разу може виграти.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама