Обіцяний автобус застряг між законом, політикою та підвалом

В управлінні освіти і науки Рівненської ОДА оголосили про проведення відкритих торгів із закупівлі товару «29.10.3 Автомобілі для перевезення не менше ніж 10 людей (34121000-1  Міські та туристичні автобуси, шкільні автобуси)». Для громадського обговорення пропонують проект тендерної документації.

Пропозиції та зауваження просимо надавати письмово, або електронною поштою в управління освіти і науки облдержадміністрації  на електронну адресу: obluo@icc.rv.ua.

Обговорення буде проводитись 25 жовтня 16.00 год. в кабінеті 201 Рівненської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, що попередній тендер, проведений згідно чинного законодавства призвів до перемоги маловідомої компанії яка слабо нагадує виробника автобусів та ще і російського виробництва. Тому виникла суттєва затримка із проведенням другого тендеру. Від цієї затримки страждають діти в т.ч і Здолбунівського району.  Старомощаницька школа оптимізована пониженням рівня до 1-го і діток 4-7 класів мав возити до Білашівської школи автобус. Кошти для цього автобуса є і в області, виділили свою частку і в районі. Затримка за тендером, який застряг між законом, політикою і підвалом фірми, яка і цього разу може виграти.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети