Обговорення бюджетної прозорості у Рівному

19 лютого 2019 року о 10.00 год в приміщенні Інформаційно-освітнього простору «INFOHUB» ( м.Рівне, вул.Словацького, 3а) відбудеться круглий стіл:

“Індекс прозорості місцевих бюджетів-2018: Рівне”

Під час круглого столу буде представлено та обговорено національний рейтинг “Індекс прозорості місцевих бюджетів — 2018”, результати вимірювання рівня прозорості бюджетного процесу міста Рівне та рекомендації, напрацьовані за його  результатами.

Вимірювання здійснювалось  в рамках національної кампанії Громадського Партнерства “За прозорі місцеві бюджети!” за унікальною Методологією оцінки прозорості місцевих бюджетів, яка включає 139 критеріїв і надає можливість комплексно оцінити рівень бюджетної прозорості будь якого міста.

Кампанією вимірювання було охоплено 37 українських міст — всі міста-обласні центри, м. Київ та низка міст-районних центрів. За її результатами сформовано національний рейтинг “Індекс прозорості місцевих бюджетів — 2018” та рекомендації з підвищення рівня прозорості бюджетного процесу у відповідних містах.

 Питання для доповіді і обговорення: Результати рейтингу всіх міст та ОТГ, типові рекомендації для підвищення прозорості бюджетного процесу, результати оцінювання по м. Рівне, пропозиції до покращення публічності та прозорості бюджетного процесу

 

Довідково:

 

Національна кампанія “Індекс прозорості місцевих бюджетів — 2018” здійснюється Громадським Партнерством “За прозорі місцеві бюджети!” в рамках проекту “Підвищення прозорості бюджетного процесу на локальному рівні” за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”

Детальна інформація про партнерство «За прозорі місцеві бюджети!» за посиланням: www.probudget.org.ua

Запрошуються: представники Рівненської міської ради в т.ч депутатського корпусу, громад області, громадськості, наукової спільноти, що працюють у цьому напрямку, ЗМІ, засоби масових комунікацій, блогери.

 Контактна особа: Микола Орлов, 067-3638272 Analitik5555@gmail.comВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети