Обережно-не відморозьте…або як ми шукали безкоштовні зручності

Нещодавно високопосадовці нашої держави демонстрували по телебаченню нововведення згідно з яким для усіх пасажирів, що знаходяться на вокзалі, користування туалетами стає безкоштовним. Якість і сервіс залишається на тому ж рівні, а от плата за послуги відміняється. Ми вирішили перевірити як виконали розпорядження за здолбунівському залізничному вокзалі. Почали лобхід з вуличного туалету. Сторожка в якій колись сиділа контролер-касир тепер пуста, на вікні так і залишилось повідомлення про категорії громадян вхід яким до туалету безкоштовний. Проте ворота були відкриті і всі могли скористатись його послугами безкоштовно. Холодно щоправда. Тому пішли в середину вокзалу шукати тепліших умов.

Знайшли в залі там де зал очікування підвищеного комфорту. Великими літерами на дверях пише «Туалет на пероні». Зась вам теплий, затишний і безкоштовний. Не виключено що він так і залишився функціонувати і їм можуть скористатись  працівники вокзалу, решті ж громадян прийдеться шукати зручності на вулиці.

 Як тільки нашого кореспондента побачила з фотоапаратом в руках жіночка, що чергувала в залі для очікування, підняла гвалт і почала кликати…міліцію. Міліціонер був поруч біля газетного кіоску. він тверезо оцінив ситуацію, порозмірковував над тим що ж йому краще робити і в роздумах провів очима і мене і крикливу баришню, що переймалась тим, щоб часом “обєкт стратегічного значення не потрапив в обєктив”. А таки потрапив і тепер усі дізнаються що от така у нас дисципліна виконання державних розпоряджень по-здолбунівськи. Білим біле, решті-решта.

.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети