Новини Здолбунова: нові ліхтарі, непрацюючий світлофор

заміна ліхтарів

Фотоогляд новин Здолбунова. На вулицях міста триває заміна ліхтарів вуличного освітлення. Нові, гарні ліхтарі, замінена електропроводка, енергозберігаючі лампи – чудово. перехожі запитували, а куди діваються старі ліхтарі й лампи, а також використані кабелі електромереж. Може, їх (ліхтарі) би використовувати тимчасово там, де вулиці мають брак світла через відсутність ліхтарів? заміна ліхтарів (3) заміна ліхтарів (7)
Світлофор на вул.Шкільній поблизу ЗОШ№6 знову не працює, люди скаржаться, що і вночі цією вулицею страшно ходити. Не освітлюється значна її частина.не горить світлофор

Прибрали центральний парк по вул.Грушевського.парк прибирання (2) парк прибирання (1)

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети