. Новини Здолбунова: нові ліхтарі, непрацюючий світлофор | Здолбунів City

Новини Здолбунова: нові ліхтарі, непрацюючий світлофор

заміна ліхтарів

Фотоогляд новин Здолбунова. На вулицях міста триває заміна ліхтарів вуличного освітлення. Нові, гарні ліхтарі, замінена електропроводка, енергозберігаючі лампи – чудово. перехожі запитували, а куди діваються старі ліхтарі й лампи, а також використані кабелі електромереж. Може, їх (ліхтарі) би використовувати тимчасово там, де вулиці мають брак світла через відсутність ліхтарів? заміна ліхтарів (3) заміна ліхтарів (7)
Світлофор на вул.Шкільній поблизу ЗОШ№6 знову не працює, люди скаржаться, що і вночі цією вулицею страшно ходити. Не освітлюється значна її частина.не горить світлофор

Прибрали центральний парк по вул.Грушевського.парк прибирання (2) парк прибирання (1)

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • buddax2

    жодного разу не бачив, щоб шкільну, в районі світлофора, переходили по пішохідному переходу. Горить він там чи ні. Їзжу там кожен день.

  • Слава

    Приємно бачити на фото роботу ТзОВ комунального підприємства м.Здолбунова стосовно встановлення енергозберігаючих ламп вуличного освітлення, що не лише поліпшує якість освітлення вулиць, не лише є економічно вигідним та енергоефективним, а ще й удосконалюється система обслуговування нашого міста.Слід зауважити(працюю в цій же сфері тільки в іншій організації), що робота виконується на високому рівні. а саме: працівники мають відповідний спецодяг, наявні каски, ремені безпеки, знаки на механізмі…-одним словом згідно діючих правил з ОП(що зараз рідкість).Такими темпами можна навіть даному підприємству в майбутньому претендувати на міжнародний сертифікат відповідності управлінськими міжнародними стандартами.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама