Новини на сайті Рівненської ОДА очима вдумливого читача

podlizaНе покидає відчуття, що й надалі сайт Рівненської ОДА залишається персональним блогом голови ОДА, якого ще власна прес-служба полюбляє називати очільником, керманичем краю, хоча край очолити ніяк не можна фізично :)

 krov rybachka

Візьмемо новину «Рівень цукру в крові Сергія Рибачка в нормі». У самій інформації йде мова про те, що в область приїхали нові машини, і ця новина, в принципі, варта уваги. Але читачам сайту РОДА наголос роблять на тому, як сміливо підставив під голку лікаря свій губернаторський перст Сергій Рибачок та що в його крові цукру якраз норма – можна летіти до космосу.

Чи є доцільність виставляти напоказ свої аналізи і чи будуть так само публічно аналізуватись аналізи очільника краю на сайті ОДА в подальшому?

На сайті ВСЕ коментатори вже оцінюють результати аналізу крові Сергія Леонідовича. Можете почитати.

koment krov

Візьмемо іншу новину. І знову очима пересічного вдумливого громадянина прочитаємо її (коментарі виділено синім)

28-29 квітня – робоча поїздка в Рівненську область Віце-прем’єр-міністра України О.Сича.

В програмі поїздки:

28 квітня 13.00 – зустріч Віце-прем’єр-міністра України О.Сича головою облдержадміністрації С.Рибачком, головою облради М.Кирилловим, Рівненським міським головою В.Хомком (біля в’їзного знаку м.Рівне). Так, зриваємось всі з робочих місць і несемось стрімголов зустрічати також чиновника тільки з Києва. Не забути пару гарних дівчат з віночками і хліб-сіль. А ще подзвонити до сусідніх областей, куди він вже приїжджав, попитати, як Віце-прем’єр полюбляє обідати.

13.45 – ознайомлення з експозицією Острозького краєзнавчого музею – відділу Державного історико-культурного заповідника м.Острог. Подзвонити міському голові і голові РДА, щоб теж були в музеї, не самому ж О.Сичу там ходити.

14.20 – ознайомлення з експозицією музею книги та друкарства (м.Острог). Ходимо, супроводжуємо, піддакуємо, благо всі ж з Острога, всі свободівці, не забути нагадати, що Тягнибок йде в президенти.

14.55 – ознайомлення з діяльністю Національного університету «Острозька академія» (м.Острог). Тут О.Сичу має сподобатись, він же сам доцент кафедри державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Класно. Треба переконати студентів, щоб не голосували за Порошенка (?, Гриценка, Богомолець…)

16.15 – ознайомлення з роботою Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення (м.Рівне),

17.30 – нарада з обговорення проблем медобслуговування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та потерпілих від Чорнобильської катастрофи (адмінприміщення ОДА, к.601). От такої в обід ходили по музеях, а як кінець робочого дня, то ще й нараду треба якось провести

20.15 – участь у прямому ефірі програми РОДТРК, піар, піар. Державна ТРК, треба побільше обіцяти, щоб люди запам’ятали, як «Свобода» править на Рівненщині

29 квітня 16.00 – ознайомлення з роботою Рокитнівської ЦРЛ та вручення ключів від карет швидкої допомоги (смт Рокитне), Головне, щоб запам’ятали люди, що приїздив “важний” чоловік у костюмі з Києва і роздав полішукам ключі до машин, щоб їх було чим до лікарні возити. Держава дбає про рокитнівчан (шкода, що в інші райони не вдасться розвезти ключі, ми ж цілих 38 машин отримали),

16.40 – прес-конференція смт Рокитне, Рокитнівська ЦРЛ. Для рівненських ЗМІ, яким треба пхатися до Рокитного, щоб послухати, що це тільки перший крок і попереду нас чекають нові звершення у новій країні.

 Звісно, з елементами сатири все це, але думки такі справді є. Може, все-таки друкувати на сайті РОДА новини, які несуть у собі змістовні зрушення після візитів чиновників куди-небудь, а не просто про екскурсії. От приїжджав перед цим міністр П.Шеремета, оглядав сміттєпереробний, цементний, який залежить в паливі від сміттєпереробного. От було б класно, щоб не тільки оглянув, а й по поверненні підготував (з помічниками, звісно) пропозиції і  вніс їх на розгляд, щоб відновити роботу сміттєпереробного. От відновлення роботи і було б підсумком візиту на Рівненщину.

А для вручення ключів стільки їхати з Києва, може, й не варто. Куплені ж вони за народні гроші (бюджетні), то і вручити ці ключі можуть своїм водіям головні лікарі медзакладів. А на зекономлені гроші від неприїзду можна подарувати музеям нові експонати.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети