Новий здолбунівський прокурор прийняв присягу

На днях у прокуратурі Рівненської області урочисто прийняли Присягу працівника прокуратури молоді спеціалісти:

– Павло Толочик, прокурор прокуратури Сарненського району;
– Анатолій Святчук, прокурор прокуратури Здолбунівського району;
– Сергій Ренковський, прокурор прокуратури м.Кузнецовська;
– Павло Борис, слідчий прокуратури Дубровицького району.pr_1050429

Вони, присвячуючи свою діяльність служінню Українському народові та Українській державі, присягнули „неухильно додержуватися Конституції, законів та міжнародних зобов’язань України, сумлінним виконанням своїх службових обов’язків сприяти утвердженню верховенства права, законності та правопорядку”.

Повідомляє прес-служба прокуратури області

Прокурор Рівненської області Олександр Черепаха привітав молодих працівників з нагоди такої урочистої події. Він вручив їм накази Генерального прокурора України про присвоєння перших класних чинів та погони, а також побажав успіхів на робочій ниві, бути принциповими, чесними, гідно нести високе звання працівника прокуратури.

Нагадаємо, що 15 січня 2011 року набрали чинності зміни до ст. 46 Закону України “Про прокуратуру”, якими затверджено “Присягу працівника прокуратури”. Згідно Порядку прийняття Присяги працівника прокуратури, затвердженого наказом Генерального прокурора України від 21 січня 2011 року, особи, які вперше призначені на прокурорсько-слідчі посади, приймають Присягу на вірність служінню Українському народові й Українській державі.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети