Новий сайт Здолбунівської РДА

новий сайт рдаНовий рік – новий вигляд офіційного сайту Здолбунівської адміністрації. Сучасний дизайн в кольорах прапора району, нові можливості додавання новин, банерів, аудіо і відеосюжетів, транслювання стрічки новин на зовнішні агрегатори тощо. Сайт лише перший день в ефірі тому налагодження і наповнення ще тривають. Старий варіант сайту повністю збережений і доступний у архіві.

Коментує Микола Орлов, заст.голови Здолбунівської РДА: 

Дещо розуміюся на веб-сторінках та сучасних тенденціях в цій сфері тому старий варіант сайту вже мало кого влаштовував. До того ж в мережі прозвучав коментар одного із спеціалістів в галузі сайтобудування, який критикував вигляд та можливості сайту адміністрації. Ми відреагували на це  з допопогою спеціалістів РДА п.Юрія, п.Віталія та саме головне, п.Ігоря, який мав зауваження і сам їх допоміг виправити, за що йому і вдячні. Це гарний наслідування приклад: висловив зауваження-зробив пропозицію як може бути по іншому-допоміг втілити!

Як сайт набуде завершеного вигляду чекаємо на коментарі і пропозиції щодо подальшого вдосконалення, розміщення важливої інформації. Зауваження, особливо до технічної сторони ще є, проте для більшості візуально, принаймні на стаціонарних пристроях сайт вже сприймається непогано.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети