Новий Порядок видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів

Здолбунівська ОДПІ повідомляє, що 26 листопада 2013 року набрав чинності новий Порядок видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів, який затверджений наказом Міндоходів України від 10.10.2013 р. № 567. Згідно із зазначеним наказом, для отримання такої довідки платнику податків необхідно звернутися з відповідною заявою до Здолбунівської ОДПІ.

Після отримання заяви проводиться перевірка наявності або відсутності у платника податкового боргу як за основним місцем обліку, так і за неосновним (платник окремого податку). В той же час, за наявності у платника податків податкового боргу органом доходів і зборів готується лист платнику податків (у довільній формі) з вмотивованою відмовою щодо видачі довідки, який надсилається на адресу платника податків.

Довідка (або відмова в її наданні) видається безкоштовно в паперовому або електронному вигляді протягом 5 робочих днів від дня отримання такої заяви.

Довідка про відсутність заборгованості з податків, зборів та обов’язкових платежів, що контролюються органами доходів і зборів є дійсною протягом 10 календарних днів. Тому у разі необхідності по закінченню 10-денного терміну платнику потрібно повторно ініціювати її видачу.

Здолбунівська ОДПІВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети