Новий порядок нарахування і сплати авансових платежів

грошіЗ 1 січня цього року діє новий підхід до нарахування авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб приватними підприємцями, що перебувають на загальній системі оподаткування.
Зокрема, аванси підприємцями розраховуються самостійно, як і раніше, та тепер виходячи із фактичних даних, які вказані в Книзі обліку доходів і витрат за кожний календарний квартал. Сплачуватимуться аванси в бюджет відтепер до 20 числа місяця, наступного за звітним календарним кварталом (до 20 квітня, до 20 липня, до 20 жовтня).
Нагадаємо, що до цього часу авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб загальносистемники сплачували до 15 березня, травня, серпня і листопада.
Авансові платежі за четвертий календарний квартал не нараховуються і не сплачуються.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети