Новий Папа – ієзуїт Франциск І

Новим Папою Римським став Хорхе Маріо Бергольо, який взяв собі ім’я Франциск І. Новому, 226-ому Папі Римському 76 років. Уперше за історію Папою став виходець з Південної Америки, хоча сім‘я Франциска I походить з Італії. Також вперше в історії католицької церкви понтифіком став єзуїт. В Аргентині він викладав у кількох католицьких коледжах теологію, літературу.

Папа Франциск І вважається представником консервативного напрямку, бо виступав проти абортів, евтаназії, одностатевих шлюбів. Товариство Ісуса або Єзуїтський орден (лат. Societas Iesu, скорочено S.J. або S.I.) — християнський чернечий орден Римо-Католицької Церкви. Члени ордену відомі як єзуїти. Їх інколи називають «Солдатами Ісуса Христа» або «піхотинцями Папи» через те, що засновник Товариства Ігнатій Лойола був лицарем, до того як став священиком. Девізом єзуїтів є вислів «Ad maiorem Dei Gloriam» (лат.Усе на славу Божу). Товариство Ісуса — найчисельніший чернечий орден у складі католицької церкви. Сьогодні кількість єзуїтів становить 20 170 чоловік, серед яких 14 147 — священики. Їхні місії діють у 112 державах на всіх континентах світу. Головними напрямками діяльності єзуїтів єєвангелізація, освіта і наукові дослідження.

Першим і досі єдиним єзуїтом-папою став нині чинний понтифік Франциск.

Фото РИА Новости, довідкові дані ВікіпедіяВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети