Новий начальник Здолбунівської міліції запрошує громаду до діалогу

Відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України № 845 від 19.09.2013 начальником Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області призначено майора міліції Панасюка Олександра Олександровича.Panasuk O

21 вересня 2013 року особисто начальник Управління МВС України в Рівненській області генерал-майор міліції Лазутко Василь Іванович представив нового керівника особовому складу Здолбунівського районного відділу міліції, про що ЗС першою повідомила читачів району.

Панасюк Олександр Олександрович, 1983 р.н., в органах внутрішніх справ перебуває з 2000 року. Свою службу у міліції розпочинав із посади слідчого Здолбунівського РВ УМВС, на яку призначений був у 2004 році. Завдяки професіоналізму, наполегливості праці, сумлінному виконанню свої службових обов’язків у 2006 році був призначений на посаду старшого слідчого.

З 2008 року обіймає посади керівників. Працював заступником начальника Здолбунівського РВ – начальником слідчого відділення, а з 2012 року – першими заступником начальника. З травня по вересень 2013 року обіймав посаду першого заступника начальника Рівненського міського відділу міліції.

Панасюк Олександр Олександрович майже увесь час працював у Здолбунівського районному відділі міліції, а тому і специфіку роботи в районі, і людей знає. Тому, і не дивно, що одним із головних акцентів у своїй роботі робить саме на вдосконаленні роботи районного відділу міліції, налагодженні партнерських відносин з населенням, підняття іміджу міліції загалом та підвищення довіри населення до її діяльності.

А тому, з питаннями, що стосуються роботи співробітників райвідділу міліції, порушення особистих прав та законних інтересів, Ви можете звернутися до начальника Здолбунівського РВ, який щопонеділка з 10.00 год. до 13.00 год. та щочетверга з 14.00 год. до 19.00 год. здійснює прийом громадян у приміщенні районного відділу міліції.

 Окрім того, сьогодні о 15.00 відбудеться безпосереднє спілкування нового начальника міліції із представниками НГО та ЗМІ. Ми теж підготували декілька запитань, відповіді на які подамо у наступному матеріалі-прим.ЗС

Ярослава Ногачевська,

інспектор РНГФ СДІМ

Здолбунівського РВ УМВС України

в Рівненській області

 

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети