Новий начальник здолбунівської міліції вручив візитки та мобілки самотнім мешканцям району

miliciya vidvidue ludey (3)

Начальник міліції Панасюк О., старший служби ДІМ капітан Криса С., сільський голова Балабат Л., відвідують одиноких та літнього віку людей

Нового керівника Здолбунівської районної міліції майора міліції Панасюка Олександра Олександровича особливо цікавлять проблеми саме таких мешканців міста та району. Тому й не дивно, що напередодні та в день (1 жовтня), коли не лише наша держава, а й увесь світ відзначав Міжнародний день людей похилого віку, начальник Здолбунівського районного відділу міліції присвятив відвідуванню пенсіонерів за місцем проживання, аби поближче дізнатися якими саме проблемами та очікуваннями вони живуть.

«Це одна із нагод,- як зазначає Панасюк Олександр Олександрович, – аби приділити бодай найменшу увагу самотнім жителям». В ході таких заходів Галах Єлизаветі Максимівні, 1930 р.н., жительці с. Уїздці, Цюрняку Івану Степановичу, 1926 р.н., жителю с. Гільча-2, Ільканіній Марії Іванівні, 1933 р.н., жителю с. Гільча-2, головний міліціонер району особисто вручив мобільні телефони.

miliciya vidvidue ludey (2)

майор Панасюк О., вручає мобільнний телефон

На даний час все частіше люди похилого віку стають жертвами злочинців. Тому, при відвідуванні помешкань громадян дільничними інспекторами міліції постійно увага самотніх громадян акцентується на дотриманні заходів безпеки, щоб уникнути вчинення відносно них будь-яких протиправних вчинків.

Аби чогось лихого не трапилося, слід дотримуватись кількох простих порад.

Не впускайте в дім незнайомих людей, які називають себе працівниками різноманітних служб та організацій і пропонують свої послуги. Вимагайте пред’явити відповідні документи чи вказати свій службовий номер телефону. Передзвоніть за цим номером та дізнайтесь, чи там справді є такий працівник та мету його візиту.

Кожен самотній пенсіонер повинен мати телефони комунальних, соціальних служб, а дільничного інспектора міліції зокрема,  на видному місці.

Не користуйтесь послугами незнайомців на вулиці. Особливо не вірте їм, коли пропонують купити лікарські засоби за дуже низькими цінами, а також рекламують чудо-засіб від усіх хвороб.

miliciya vidvidue ludey (1)

Ще на одну старшу віком людину стало більше, яка володіє візиткою та мобільним телефоном від Здолбунівської міліції

У дні отримання пенсій чи інших платежів намагайтесь відвідувати поштове відділення, банк разом із родичами чи людьми, яким Ви довіряєте.

Якщо Ви запідозрили, що Вас намагаються обдурити, негайно телефонуйте до міліції (102).

Ногачевська Я.Я.Ярослава Ногачевська

інспектор РНГФ СДІМ

Здолбунівського РВ УМВС України

в Рівненській областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети