Новий губернатор Рівненщини!? Радикальний поворот

Зміна керівника РОДА передбачатиме і зміну голови обласної Ради. Таку цікаву інформацію подає РадіоТрек
Новий губернатор Рівненщини
Українська політика – це політика телевізійного шоу та кулуарних домовленостей. У ній завжди мало публічності, але завжди багато показного, а з іншого боку – таємного.
Можливо воно всюди так і ми дарма нарікаємо, але результати, що їх демонструє Україна та наш політикум останніми роками, явно не надихає.
Зате, можливо, вас надихнуть нові відомості з коридорів влади.
За нашими даними, на Рівненщині може змінитися керівник РОДА.

Схема приблизно така:
Спочатку Віталій Чугунніков стає народним депутатом. Нинішній голова РОДА у 2014-му зупинився за кілька кроків від прохідного місця до ВРУ. З кожним роком мандат народного депутата стає все ближчим і ближчим. Тим паче, що незабаром планують якісь заміни в чинному уряді, а значить хтось із чинних парламентарів – членів БПП – цілком може отримати направлення в уряд.
Нового голову РОДА призначають за квотою…«Радикальної партії». Найвірогідніше, це буде Роман Стасюк – керівник «АРМ-ЕКО» та голова Рівненської міської організації «Радикальної партії Олега Ляшка».
Треба визнати, що Роман Стасюк таки має управлінський досвід. Напевно – найбільший серед рівненських «радикалів». Однак, тут виникає колізія: і Рівненську обласну раду, і РОДА в одні партійні руки віддавати не будуть.

Посаду голови обласної ради віддадуть – БПП. Але хто ж може претендувати на цю посаду, якщо Юрія Благодиря вже призначили головою бюджетної комісії облради?
Наші джерела не виключають, що обласна рада переголосує усе пакетом: Юрія Благодиря (БПП) зроблять головою ради, Миколу Кучерука («Батьківщина») – оберуть головою бюджетної комісії.
Хоча можливий і несподіваний кульбіт в особі … Михайла Кириллова (чинного депутата обласної ради від БПП), якого знову оберуть головою Рівненської обласної ради, залишивши Юрія Благодиря керувати бюджетною комісією. Як нам сказали:
У цій ситуації багато залежатиме від позиції «радикалів», і про що саме вони остаточно домовляться у Києві.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети