Новий графік роботи здолбунівської ДАІ

здолбунівська даі вивіскаМожемо запропонувати місцевій ДАІ новий графік роботи, у кого які пропозиції можна додавати у коментарях. Суть графіку у тому, щоб патрульні автомобілі ефективніше використовували свій час і одразу чергували на проблемних відрізках дороги, а не просто здійснювали об’їзд території. Одразу зазначимо, що ми не знаємо паперових маршрутів патрулів, але візуально кожен із нас бачить де вони частіше всього бувають. Усних зауважень видано вже багато, в т.ч за допомогою трьох спільних рейдів із громадським формуванням і Здолбунів CITY. Пора виймати протоколи  і вдягати непроникні маски на обличчя, щоб не піддаватись на вмовляння водії про помилування. До речі за кордоном, як тільки починаються такі спроби то штраф автоматично збільшується.

Варіант графіка роботи на тиждень:

08-10.00 паркування авто навколо ринку по вул.8 Березня, чергування на двох авто з обох сторін відрізку  вул.8 Березня/Шкільна, та 8 Березня\Зеленаавтохами_7 (1)

10-12.00 проїзд під знаки і на зустрічну смугу по вул.Б.Хмельницького та під знак по вул. Приходька до ДПІ, банкуповорот на приходька

12-14.00 залізничні переїздипорушники на переїзді (2)

14-17.00 села району, огляд траси, дорожнього покриття, розмітки, знаків. Складання дефектної карти із обов’язковим обговоренням в офісі по поверненні і складанням рапортів і приписів дорожнім службам і власникам доріг та пішохідних доріжокдірка в мосту (3)

17-18.00 автовокзал, рух пішоходів. Вивчити як же вони рухаються, рекомендувати нанести пішоходні переходи які б забезпечили безпечний прохід на любу сторону площі. Контролювати і підказувати де і як ходити пішоходам і як рухатись авто. Встановити знак, який дозволяв би рух по колу лише в одному напрямкуавтовокзал

18-21.00 антиалкогольна профілактика  по селам

21.00-02.00 виходи із розважальних закладів міста біля яких припарковані авто, парковки таксистів

Ми знаємо що у вас мало співробітників, що ви не залізні, що є оформлення ДТП і право на відпочинок. Ми просто хочемо відчувати , що ДАІ-це закон і порядок на дорогах і тротуарах. А для цього потрібні результативні ваші дії.

Можете розпочати одразу при виході з райвідділу!!!автохами_4 (1)

автохами_7 (3) автохами_7 (2) автохам_8 дірка в мосту (2) порушники на переїзді (1) автохам_1

автохам автохам_6 (3) автохам_6 (2) порушники ПДР здолбунів (1) порушники ПДР здолбунів (4) порушники ПДР здолбунів (2)

порушники ПДР здолбунів (5) порушники ПДР здолбунів (3) автохами_5 (1) автохами_4 (3) автохами_4 (2)

автохами_3 (2) автохами_3 (1) автохами_3 (4)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети