Новий автомобіль “швидкої” для Мізоча

peugeot_skorayapomoshch-500x375
Автомобіль з’явився завдяки депутату обласної ради Андріюку Олександру Мойсейовичу, який звернувся із депутатським запитом щодо виділення автомобіля екстреної швидкої медичної допомоги з відповідним устаткуванням Мізоцькому пункту постійного базування Здолбунівської підстанції Рівненської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги.

Запит був підтриманий депутатами обласної ради на 25-тій сесії обласної ради 17 червня та спрямований для вирішення питання до облдержадміністрації. Реагуючи на позицію депутатського корпусу облдержадміністрація повідомила, що для покращення надання екстреної (швидкої) медичної допомоги населенню, яке обслуговується пунктом постійного базування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги смт Мізоч комунальним закладом “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” було передано автомобіль швидкої медичної допомоги PEUGEOT BOXER, тип А2, 2013 року випуску.

Тож відтепер мешканці Мізоча мають можливість отримувати невідкладну медичну допомогу оперативніше і на якісно новому рівні.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети