Нововведення в боротьбі з вуличною торгівлею

tablichkaНа відміну від усіх попередніх формальних спроб боротьби з вуличною торгівлею цього разу є ряд нововведень. Розмістили табличку про заборону торгівлі по вул.8 Березня (можна було й більшого розміру  зробити та продублювати на вході до ринку), поставили знак “стоянка та зупинка заборонені” з іншої сторони вулиці. Відтепер по ОБИДВІ сторони вулиці 8 Березня від перехрестя зі Шкільною до перехрестя із Зеленою ні зупинятись, ні стояти не можна. Зверніть на це увагу!! Щоправда не пройшло й години після встановлення цього дорожного знаку, як один із автолюбителів, який нині виконує функції виконроба у встановленні кіоска одразу біля входу на ринок, запропонував:

– Для чого такі крайнощі? Краще було б встановити знак “стоянка заборонена” і внизу додаткова табличка “з 7.00-14.00”: саме в цей період активно працює ринок. Решта ж часу тут немає проблем із перевантаженістю вулиці.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

А на знак, судячи із фото, за звичкою не зважають.

Сьогодні понеділок – вихідний для торговців. Цікаво буде завтра… ще й тому, що сьогодні з’явилась інформація про те, що міліція більше не матиме повноважень у сфері контролю за торгівлею на ринку.

– Працівники міліції не складатимуть адміністративні протоколи за порушення правил торгівлі, – про це повідомив голова Державної служби з питань регуляторної політики і розвитку підприємства Михайло Бродський. Хто ж замість міліції піде до вуличних торговців?

Микола Орлов, фото DanielВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети