Новорічний квест ( + фотозвіт)

підготовка гри

Ні невеликий снігопад, ні мороз не завадили провести 19 січня «Новорічний квест» у м.Здолбунів. Ідея виникла після проходження аналогічної гри в м.Рівне.  Квест організовувався ІІК ГО «АЦРМ «ЗЕОН»». Саму гру писав Сергій – представник мережі активних ігор ENCOUNTER. Тип гри: точки; точки – захоплюючо-пізнавальне орієнтування. Метою гри є розвиток навичок орієнтування в місті та за його межами. Гру підтримали: Розважальний клуб «Старе місто», надавши сертифікати для команд на гру в настільний теніс та більярд, банк «ФІНАНСИ та КРЕДИТ», який презентував на гру ювілейні монети, та рекламно-поліграфічна фірма «ПЛАСТІЛІН», забезпечивши всі команди картами міста.

команди шукають код

Учасники отримували завдання на сайті, у них були зашифровані місця в місті або околицях. Розгадавши місце і прибувши туди, команди шукали ігровий код. Код на місці здобути було не складно, він знаходився на видному місці, складність полягала у розгадуванні загадки і пошуку вулиць . Знайшовши код, учасники вводили його на сайті. Якщо він правильний – отримували наступне завдання. І таких завдань було 14. О 12-30год відбувся збір команд біля супермаркету «Колібріс», зареєструвалося 7 команд. Три команди:  «VSOP», «Закон Ома» та «Адин»(в команді був один учасник) –  приїхали з м.Рівне, інші 4 команди місцеві. Розповівши всі правила, ознайомивши з технікою безпеки, отримавши карти, о 13-00год  розпочалась гра. На першій же точці команди були збиті з пантелику, адже їм потрібно було знайти код на металі біля банкомату, яких поблизу тільки 2, але з двох помітили тільки один, який розміщений у стіні «Колібрісу», і тому вся увага припала саме йому.

Шукали всі команди разом, дехто навіть сніг розгрібав, але код, який був розміщений біля банкомату навпроти супермаркету, знайшли не зразу. Коли був знайдений код, на учасників вже чекала логічна загадка, де вони мали відгадати слово. Після другої точки гра пішла веселіше, команди розібрались з завданнями, з сайтом. Далі усі трохи пробіглися, а наступна точка знаходилась на перехресті вул.Лесі Українки та Шкільної. На одній з точок учасників чекало досить нелегке завдання: потрібно було знайти 19 копійок по одній копійці. Важкість полягала в тому, що ці копійки вже майже не використовуються та й більшість магазинів було закрито. Деякі команди штурмували перехожих, інші – аптеку, а були такі, що бігали додому. Після цього вони мали ще декілька завдань  і – фінішна пряма. Фініш знаходився біля центральної ялинки, останнім завданням, яке закривало гру, була всім відома гра «Крокодил». Команди, які прийшли до фінішу раніше, відігрівались в кав’ярні «Старе місто». П’ючи теплий чай, команди ділились враженнями, розповідали, що сподобалось, а що ні, де було важко.Вже під час нагородження до фінішу дійшла остання команда «Адин», в якій був всього один учасник, оскільки він був один і прийшов останній, його за волю до перемоги було нагороджено ювілейною монетою. Більше фото можете переглянути в альбомі соціальної мережі Здолбунів сіті*

 

Микола Мокрик

Все більше уваги банкомату

 

Рівненська команда шукають на карті наступну точкуВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети