Новорічна ялинка 2015: підсумки

yalinka141

Новорічне дійство це споконвічна українська традиція. Прикрашати новорічне дерево. Співати колядок та щедрівок. Посівати. Закликати Новий Рік стати кращим ніж Той Рік.

Сьогодні завершилось інтернет опитування «Чи варто купляти в місто штучну вуличну ялинку?», яке буле створено у спільноти Здолбунів ONLINE. Багато було активних обговорень, відгуків, коментарів. Висловили свою позицію безпосередньо у опитуванні 140 людей. Хоча, ні – 123. Бо 17 було байдуже.Опитування "Чи варто купляти в місто штучну вуличну ялинку?"

Також було висвітлено історію встановлення новорічної ялинки в місті за декілька минулих років – стаття “Чи варто встановлювати у Здолбунові новорічну ялинку”.

В процесі обговорення висловлювались пропозиції і за і проти. А були й взагалі відмінні. Приміром, пропонували у важкий воєнний час взагалі нічого не встановлювати. Як на мене на це АТО у нас забрали й так багато. Забрали допомоги у породілль і малозабезпечених. Забрали світло. Забрали наші податки. Та забрали найцінніше – людські  життя.  Не хочу щоб у дітей забрали ще й новорічне диво.

Мультфільм "Як Грінч вкрав Різдво"

Як альтернативу пропонували прикрасити існуючи живі ялинки. А добрими чарівниками тут змогли би стати наші міські благодійники-підприємці.

Привабливою звучала пропозиція “ЗС” встановити невеличку штучну ялинку біля БКЦ не більше 5 м. А головну ялинку міста встановити приміром біля побуткомбінату, в районі фонтанчика.

У будь якому випадку кошти на новорічну ялинку 2015 міська рада виділила. Я впевнена, що наш мер прийме правильне та альтернативне рішення.

Ольга МережкоОльга МережкоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети