Новообраний голова Рівненської облради виступив перед рівнянами

DSC_0002Менше слів, а більше справ – так працюватиме новообраний голова обласної ради Михайло Кириллов. Про це він повідомив під час Народного віче, яке відбулось вчора,6 лютого, під стінами обласної ради.

Новообраний голова зазначив, що громада почала змінювати систему управління – стару комуністичну. Адже кожен чиновник повинен відповідати за власні дії. І коли, за невиконання своїх обов’язків, його попросять люди скласти повноваження, він зобов’язаний мати мужність виконати вимогу громади – піти із займаної посади – наголосив Михайло Кириллов.

Очільник обласної ради підкреслив, що вчора була перша маленька перемога громади Рівненщини, після якої розпочинається тяжка та відповідальна робота.

– На мене громада поклала велику відповідальність за долю Рівненщини, люди висловили мені великий кредит довіри, що додає впевненості у власних силах, – продовжив голова найвищого органу представницької влади області, – потрібно починати зміни, і перші мої кроки будуть спрямовані на зміни безпосередньо в обласній раді, яка представляє інтереси територіальних громад Рівненщини, щоб зробити її більш живою, щоб була комунікація з людьми, аби ми чули і розуміли один одного. Через деякий час кожен член громади має відчути, що ми тут не просто так збиралися.

Дякуючи громаді за підтримку та довіру, Михайло Михайлович резюмував, що Рівненщина стала прикладом для всієї України, зразком зміни старої комуністичної системи.

Повідомляє прес-служба Рівненської облрадиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети