Нові здолбунівські прокурори прийняли присягу

Сьогодні присягнули на вірність українському народові і українській державі 11 молодих прокурорських працівників. Усім їм вперше Генеральним прокурором України присвоєно класний чин – юрист 3 класу.

Як повідомляє прес-служба прокуратури області, присягу прийняли:  Ірина Столярчук та Юрій Рудик – прокурори прокуратури Здолбунівського району.

Увесь колектив прокуратури Рівненщини привітав молодих працівників з нагоди такої урочистої події. Прокурор області Сергій Кубрак вручив їм накази Генерального прокурора України про присвоєння перших класних чинів та погони, а також побажав успіхів на робочій ниві, бути принциповими, чесними, неухильно захищати права і свободи людини і держави.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети