Нові тарифи від здолбунівського виконкому

З 1 жовтня:

виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

Скоригувати  з 1 жовтня 2020 року  тариф  на окремий вид ритуальних послуг, який включено до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг – копання могили  в розмірі 774,55 грн

і ще:

Скоригувати  тариф на послугу по захороненню  твердих побутових відходів на сміттєзвалищі в урочищі села Здовбиця в розмірі  29,14 грн. за 1м.куб. та ввести його в дію з 1 жовтня  2020 року.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети