. Нові розміри допомоги при народженні дитини з 1 липня | Здолбунів City

Нові розміри допомоги при народженні дитини з 1 липня

З 1 липня 2014 року допомогу при народженні дитини будуть призначати у розмірі 41 тис. 280 грн. Виплата цієї допомоги буде здійснюватися одноразово у сумі 10 тис. 320 грн.

Решта ж суми допомоги виплачуватиметься протягом наступних 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому урядом. У такому ж розмірі буде виплачуватися допомога при усиновленні дитини.

Нагадаємо, сьогодні допомога при народженні дитини нараховується, виходячи з прожиткового мінімуму для дітей до 6 років, встановленого на день народження дитини в сумі:

на першу дитину – кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму (з 1 січня по 30 червня 2014 року ця сума становить 30 тис. 960 грн);

другу дитину – кратній 60 розмірам прожиткового мінімуму (з 1 січня по 30 червня 2014 року ця сума становить 61 тис. 920 грн);

на третю і кожну наступну дитину – кратній 120 розмірам прожиткового мінімуму (з 1 січня по 30 червня 2014 року ця сума становить 123 тис. 840 грн).

Крім того, з 1 липня 2014 року скасовується виплата допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Тим, хто з 1 липня 2014 року буде виходити у відпустку по догляду за дитиною до трьох років, цей період будуть зараховувати до страхового стажу.

Газета ua

Від ЗС: Шановні розумні політики з Києва. Бажаємо щоб ваші дружини були вагітними третім дитям і народили його здоровеньким …2 липня. Невже важко зрозуміти, що третя дитина і допомога на неї 42 тисячі, а не  123 тисячі то для більшості просто неймовірно негативна новина. Відмініть свої зарплати-бо ви ж і так мільйонери, відмініть пенсії по 50 тисяч і віддайте людям народжувати дітей.

І ще одне, ви ж в Європу зібрались. Так от спочатку думайте, потім плануйте, не раніше ніж за 1 рік до цього обговорюйте і приймайте закон. Тоді люди будуть мати час обдумати і прийняти для себе рішення щодо 1,2,3 чи п’ятої дитини. В таких чи інших правилах і умовах. Інакше всі аборти, кесареві до 1 липня, приписки з датою народження на вашій совісті.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Т. Залізняк

  ВІд ЗС- це просто дурдом що Ви напимали.Виходить по вашому всі народжують ради грошей.А чим краща Ваша третя дитина за мою першу що за неї платять на 110 тис.грн. більше?І ще саме головне- батьки і саме вони мають забезпечувати своїх дітей а не платники податків.

  • Здолбунівсіті

   Можливо дещо і емоційно проте люди на те і людина щоб планувати і розраховувати в т.ч і жінка, яка зважується чи працювати чи йти в декрет і на яких умовах. Тому такі швидкі поправки -тільки на шкоду. Якщо би це було в часі витримано так щоб кожен міг прийняти рішення ЗАВЧАСНО, то можна дискутувати про суму і принципи нарахування, в т.ч моральність тих, хто лише на ці гроші розраховував і за них гуляв, а не годував дитину.

  • 0403кузя

   А як щодо одиноких мамусь?!В яких чоловік загинув або кинув, чи ще щось ???!!!Або наприклад, мама родила 2 чи 3 дітей підряд і чоловік заробляє один гроші…..то як їм бути?!Дітей треба за щось кормити!!!!!(я вже не говорю за інші дрібниці!!!).Я рада за жінок які забезпечені і не потребують ніякої допомоги!!!Та треба думати і за інших, не всі заробляють від 3000грн!!!!!!!! і то цих грошей не хватить, бо треба ще платити за комунпослуги, а газ то подорощав!!!!!!!!

   А вже як дитині виповниться 2 чи 3роки то можна подумати і про роботу, а дитину в садик!!! І як жити родині в якій 2 дитини і чоовік заробляє менш ніж 3000грн. а жінка в декреті?!!!!Підскажіть, ато може я щось не розумію!!!!
   Да я розумію шо в нашій державі є жінки які тільки на цьому заробяють, але я повністю підтримую ЗС щодо депутатських зарплат і пенсій, а також допомоги державної їм!!!!

   • Jeka Jeka

    “Або наприклад, мама родила 2 чи 3 дітей підряд і чоловік заробляє один
    гроші…..то як їм бути?!Дітей треба за щось кормити!!!!!” *** А вам держава замовлення робила народити 2 чи 3 дітей підряд? Чому ви своєму чоловікові перед вагітністю не кричали чим будете годувати дітей? тільки тепер зрозуміли, що дітей треба кормити?

 • Здолбунівсіті

  Щодо державної політики, то у кожній країні вона різна. В Китаї штраф платять за народження, а в Україні гроші дають, щоб народжували.

 • Ірина

  А в Польщі за кожну дитину дають одну тисячу злотих :-)))). Можу сказати точно- тут добре треба подумати дасиш ти раду виростити дитину чи ні за свої зароблені, не державні. При чому відпустка по догляду за дитиною тривае 20 неділь ( 100% платний) – і до роботи. А для інформації….крляска коштуе більше тисячі злотих :-). І Аборти тут офіційно заборонено! А нянька 1800 злотих в місяць в Варшаві. Але!!!!!!!!!! держава доплачуе 30%( рефундація) за антиконцепцію. Вуаля..

  • Здолбунівсіті

   Гроші на такі цілі-це державна політика регулювання народжуваності, підтримки материнства. Можливо у Польщі усталений середній вік населення і природній його приріст тому і діє така система бонусів. в Україні без державної підтримки народжуваності – країна втрачатиме мільйон щороку. І саме головне про що йшла мова-ЗАВЧАСНІСТЬ повідомлення про зміни у Законах.

   • Ірина

    В Польщі розмножуються Корейці, Китайці та біженці з Чеченії. При чтому ( останні) родять по одному на рік, томущо вони як біженці на утриманні Держави. Їх діти можуть вчитись в приватних навчальних закладах ( на стипендію держави). А пенсійний вік тут підняли до 65 років.

 • Ірина

  Це все державна політика. Якщо хочеш, щоб кількість населення збільшувалася (платники податнків), то підтримуй молоді сім”ї, а не хочеш, то ще й податком обкладай. Нашій владі не вигідно, щоб нас було багато. Нам треба поскоріше вимерти, щоб на нашу землю прийшли китайці, індуси і т.д.

  • Неперевершена

   Для того щоб дітки виросли і СТАЛИ платниками податків потрібно памятати, що гроші які вирплачуе Держава закінчаться так швидко, як зявились- коли дитинці сповниться 3 рочки. Далі цих діток треба годувати, розвивати, вдягати, вчити, працевлаштувати. 3 роки непропорційно сурові до всього життя. Будьмо далекогдядними, плануючи майбутне своіх діток, керуючись тільки величиною виплати Державою.

 • М.Л

  Звичайно це не дуже приємна новина, але вибачте, ви що дітей народжуєте тільки заради тієї допомоги?…чи от мені наприклад..відмовитися зараз від 2 дитини тільки тому що на неї виплату зменшили…це абсурд. якби не було,,, я владу не підтримую..але вдячна і за ці гроші(41тис)..дякуємо за те що вони взагалі не відмінили виплату, бо з теперішнім станом у нашій країні можна чекати всього, І щодо слів вище сказаних (Залізняк)..цілком з Вами солідарна,і з вашим висловленням щодо цього “Чим Ваша 2 чи 3 чи 5 дитина краща від чиєїсь першої?”……..чому ми все вимірюємо ціною грошей….це діти..і ми їх народжуємо для свого щастя, а не для державних грошей. У мене буде в липні 2 немовлятко, і завагітнівши і на протязі вагітності я не задумувалась і не задумуюсь про те скільки за неї заплатять, я ж народжую не на замовлення держави…правильно???

  • Вікторія

   не заради допомоги, но коли взнаєш що вагітна третім то задумуєшся народжувати чи ні тому що все впирається дійсно в фінанси ( роди- плати,масажики-плати,прихід лікаря, бо наступного разу не подивиться або не прийде- плати, садік- плати, про речі, аптечку та аналізи буду взагалі мовчати, а все ніби то б мало бути БЕЗКОШТОВНИМ!) Тому у кого гарний дохід і є де жити, то можна і так писати, носа дерти, і розказувати кому народжуєш? а раніше що платили? і тд. Я вагітна другим малям і в будь якому випадку я б народжувала цю дитину навіть як би не було соц. виплат ніяких, но в той же час я розумію, що буде вже сложніше і мені дуже шкожа що все змінили по виплатах, адже з ними було легше!!! Ці мами в яких наставали числа зарахувань, всі мотозочком стоять до банкомату а потім з магазуну пакунками дитячих товарів, це ж так приємно бачити, що держава піклується!!! А виходить, поматросили и бросили! ніби то немає більше на кому економити ці мільярди окрім мамусь з діткими. Вибачте, якщо когось образила.

 • М.Л

  аа і ще ..неможу зрозуміти…тепер допомогу виплачуватимуть до 6 років?? чи так як було до 3?

  • Аліна

   Я теж не зрозуміла того факту що до якого віку виплачують пр народженні другої дитини? Коли я оформляла документи в 2011 році то виплати повинні були виплачуватись по 2015 рік включно а тепер зовсім не зрозуміло???

 • Вікторія

  Багато підприємців та підприємств не хотіли і чути про лікарний про пологи ім не доходило , що виплату здійснює дкржава в будь якому випадку, а тепер тим більше ніхто не хоче бачити на підпр. вагітну, адже за неі тре платити 33,2%, і не цікавлять ніякі розмови і пояснення!!!Тепер ще й такий подарунок.

 • Elena Mamina

  Дорогие мамы и папы. Наш митинг про недопущение урезания детских выплат переноситься на 1 июля в связи с организационными вопросами. С нами общественные организации, ждем Ваши контакты.
  Организатор Вероника Тарасюк
  tarasuk.veronika@yandex.ua

 • ira

  Якби з урізанням допомоги ще врізали б ціни на дитячі товари і харчування-не було б так важко жити. Переглядайте ціни-панове депутати-а потім вирішуйте,врізати чи навпаки добавляти!!!

 • Олеся Якобчук

  Весело, то тепер ті, хто народять після 1 липня отримають лише обов язкові виплати) 860 грн…чудово, то одним зберігають, іншим- знімають соціальні виплати! А що, діти, які народяться після 1 липня менше пісяють і їдять, що їм памперсів і каші менше треба? Не розумію таких змін, то як податки і всякі збори із зарплати знімати вони не забувають, а соціальних виплат мама для дитини не заслужила) гарна країна у нас!!!!

 • Prosto_I

  А чому Ви нарікаєте на державу? Може варто звернути увагу на себе? Чи не ваші чоловіки сидять безробітні і живуть на “дитячі” гроші? Скажете – немає роботи – той хто хоче працювати і той хто хоче заробити знайде роботу. яка б вона не була. А чому ви вважаєте що друга і третя дитина має бути дорожчою за першу? Чи ви її більше любите, чи вона більше їсть? Якщо Ви народжуєте дітей – то повинні самі їх утримувати, вчити і влаштовувати у житті. ВИ – а не держава!!!! А що ви вклали в свою державу (і ваші чоловіки) що держава повинна вас утримувати???????????????????

  • Kateryna Husar

   шановний просто1… мені 22 роки, мому чоловіку 29… він дуже тяжко працює і заробляє 1000 грн в місяць … я берала допомогу за першу дитину 1750 грн в місяць … живу в селі, маю городи, своя картопля, цибуля помідори і огірки… але все одно грошей нам не стає. Навкруг все подорожало і ви говорите про справедливість? ???? живу я з маленькою донечкою та чоловіком на шиї у батьків … ВИ ДУМАЄТЕ ЩО ЦЕ НОРМАЛЬНО??? але інакще миб просто померли з голоду.. тому перш ніж говорити про державу, ви спитайтеся у себе чи ДЕРЖАВА ДАЛА ВАМ РОБОТУ… НАВІТЬ НЕ 20 % ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ПРАЦЮЮТЬ НА ДЕРЖАВНІ РОБОТІ … А РЕШТА 80 % ЩО МАЮТЬ РОБИТИ??? ЦІ ГРОШІ БУЛИ СПАСЕННЯМ БАГАТЬОХ СІМЕЙ У МЕНЕ В СЕЛІ … А ЗАРАЗ ЩО Я МАЮ РОБИТИ??? ЗАЛИШИТИ МАЛЕНЬКУ ДИТИНУ НА ДІДУСІВ ТА БАБУСІВ А САМІЙ ЇХАТИ ЗА КОРДОН…??? ПОДУМАЙТЕ ПЕРШЕ НІЖ ЩОСЬ ПИСАТИ…!!!! ДЕРЖАВА ПОВИННА НАДАВАТИ КОЖНОМУ ГРОМАДЯНИНУ РОБОТУ!! МУСИТЬ ДБАТИ ПРО НАРОД ТОМУ ЩО ЦЕ МИ З ВЛАСНОЇ КИШЕНІ ПЛАТИМ ЇМ ПЕНЦІЇ ТА ЗАРПЛАТИ!!!!! В ЄВРО КРАЇНАХ МАТЕРЯМ ПЛАТЯТЬ… В ЕВРО КРАЇНАХ МАЙБУТНІ МАТЕРІ НЕ ПЛАТЯТЬ ЗА МЕД ОГЛЯДИ ПРИ ВАГІДНОСТІ. ВСЕ ЦЕ БЕЗПЛАТНО… В ЄВРО КРАЇНАХ Я НІКОЛИ НЕ ПЛАТИЛА НА ЛАПУ ДОКТОРОВІ НАВІТЬ КОЛИ ЗЛАМАЛА СОБІ НОГУ … МЕНЕ ОПЕРУВАЛИ БЕЗПЛАТО!!!! ОСЬ ЦЕ ПРАВИЛЬНО!!!!! ОСЬ ТАК ТАМ ЗА КОРДОНОМ ДОРОГІ МОЇ!!!

   • Юрій

    Що ж це за робота за 1000 грн в місяць? Нехай йде до мене на важку роботу з оформленням за 3000грн. Але в мене за п”янку та запізнення без причини-звільнення. В мене працює 10 чоловік, а за 4 роки я прийняв і звільнив понад 50, так що не розказуйте, що немає роботи. Понад 80% не хочуть працювати, тому що є біржа праці та різні соцвиплати. Я з дружиною виховав своіх дітей без єдиної державної копійки. Ми навчилися самі заробляти та ще й державі платити у вигляді податків більше ста тисяч грн в рік і при цьому живучи в селі і так як всі тримаючи і землю і худобу. Коли я багатьом безробітним пропоную роботу, а мені відмовляють з будь-якої причини, то Ви мене в іншому не переконаєте. Повністю згоден з Вінні і “ПРОСТО”. Напишіть, якщо бажаєте працювати.

    • INNA

     Юрій я повністю згодна із Вашим коментарем. Адже в людей складається враження, що соцвиплати – це панацея від усіх хвороб. А що робити коли виплати закінчаться, дитина підросте і буде потребувати більших витрат на себе. І тому корінь проблеми зовсім у іншому.

    • Здолбунівчанин

     Справа в тому, що навіщо йому Ваша робота.Там потрібно працювати і на суму зарплати зменшиться допомога державна.Так можна лижати вдома на печі дивитися телевізор а гроші щомісяця без затримок самі в хату прийдуть.Оце МУЖИК-да?А ще гірший варіант коли ці гроші діти невідчують а відчує тьотя Соня яка завідує “точкою” з існуванням якої теж держава непоспішає боротися.А навіщо копирсатися в ла,ні.Краще для працюючих та стараючих людей підняти податки, щоб той МУЖИК себе міг комфортно відчувати на печі…

    • Olesya Kozeeva

     Ви так цікаво пишете… Бачиться, що уявляєте себе таким собі паном, котрий готовий допомогти кожному, хто, звичайно, не лінтюх. Робота важка, не приховуєте. А знаєте скільки людей за станом здоров’я не можуть виконувати важку фізичну роботу, бо на ліки потім не настачаться? Не можна бути таким категоричним і впевненим у своїй правильності, навіть побачивши багатьох на Вашу думку ледарів. Дякувати Богу, мій чоловік добре заробляє, та коли було різке подорожчання всього – повірте, досить часто 1,5 тис. грн. на моїй картці давали мені змогу заправити паливом свою машину аби розвозити наших чотирьох дітей по всіх їх секціях, гуртках. І взагалі, моя позиція проста: безперечно, в першу і останню чергу діти народжуються для своєї сім’ї, не для виплат. Але, ставлячи дітей на ноги, вкладаючи в них, в їхні здібності свої кошти, час, натхнення, ми даємо державі розвинутих, освічених громадян. Невже громадяни не можуть гідно користуватися пільгами? І чому ми збираємо на війну за цю ж державу своїх рідних і близьких за свої гроші?

   • Ірина

    Дорога Катя, я вже понад 16 років живу і працюю в Европі. Половина моеі зарплати йди на податкі.
    Ну, або скажімо так- майже половина. В мене двое дітей. Держава мене працею не забезпечувала. Допомога виключно для кожноі нардженноі дитини в Польщі одноразова величиною одна тисяча злотих. Це приблизно 250 евро. Відпустка по догляду за дитиною- платна 5 місяців 100% ЗП, або рік 80%ЗП. Мій син залишився з нянею в пів року:). Не все так просто як Вам розповідають наші заробітчани. Держава- це ми.

  • Вінні

   100%
   По шабашках ходять, заробляють 5-7тис.грн. в місяць несплачуючи податків і хочуть допомоги.А звідки та допомога візьметься якщо Вам та Вашому чоловіку по 30-35 років і Ви ще немаєте трудової книжки і несплатили некопійки податку.Ще сидить вшколі а вже думає як підсісти на голку держдопомог.
   Згідно сімейного кодексу БАТЬКИ ЗОБОВЯЗАНІ УТРИМУВАТИ СВОЇХ ДІТЕЙ а не держава.Є винятки але це вже інша історія…

  • Галина

   Дивно Ви розмірковуєте!!! Сьогодні коли наші діти гинуть за ту ж державу! Ви говорите, що ми робимо для неї?????! Віддаємо найдорожче і найважливіше – ЖИТТЯ наших дітей і чоловіків!!!! А з боку держави ніякої підтримки ні при народженні, ні при похованні сьогодні((((((((

  • Андрій Гринів

   Із-за таких як ти я і пішов воювати, а ти гнида що зробив для держави? ти ж воін диванний а не мужик. так закрий свое піддувало і іди до жінки під спідницю мужичок не дороблений…

 • Ирина

  Я важаю, що решения не правильне.Воны бы занималься не выплатою грошей а ценам для дитей. Одяг и игрушка на богато дороги ниж выплата.А говорят що багато платить. Лише
  памперыс и то дорого

 • юлия

  Я мама двох дітей, в даний момент вагітна третім. Дітей ми народжуємо ніяк не заради грошей, та як не крути без соц виплат дуже тяжко. Чоловік з ранку до ночі працює, заробляє близько 2500 – 3500 тис на місяць, та повірте, що з нашими цінами на ком.послуги, дитячі товари, продукти та одяг на ці гроші прожити дуже тяжко. Адже крім звичайних продуктів та одягу потрібні іграшки,вітаміни, ліки і т.д. і т.п.

  • Тарас

   Отаким сім”ям, Юлю, де чоловік працює офіційно і з його зарплати в держбюджет вираховують з тих 2500-3500 тис. пристойну суму, то й на третю дитину можна платити більше 100тис.грн. А з чого платити, чи вірніше за рахунок кого, тим, хто не працює, але де до 10-ти чи й більше дітей? І ні батько, ні мати в цій країні жодного дня не працювали, у той таки держбюджет жодної копійки не перерахували. Усе сімейне життя або на заробітках, або за кордоном, або за “дитячі гроші”. Проте і субсидії, і пільги, і знову ж таки, як не крути, а за рахунок тих, з кого вираховують податки, хто працює офіційно. Так що в цьому випадку рівність геть зайва. Бо одні не прсто виживають за рахунок інших, а добряче прилаштовуються. В усіх країнах, на які ми рівняємось, ці виплати є, але залежать вони від офіційного внеску (читай податків), який самі ж таки батьки зробили. Чим більше з тебе вираховували в бюджет, тим більше (понад встановленого мінімуму) зможеш отримати. А в нас такою урівнялівкою тільки заохочується паразитизм – не працюєш – ти і твої діти соціально захищені. А ті, хто офіційно працює і з нього стягують далеко не найнижчі в Європі податки, мусить по повній ціні заплатити компослуги, якось дати раду своїй сім”ї, і утримувати, тих, хто не працює та ще й їхніх дітей.

 • Maria Dluhan

  Скажіть будь ласка, якщо перші дитині яка народжена 23.04.2014 ще не виповниться три роки, і народиться друга, то яку допомогу виплачуватимуть на другу, і чи не припинять виплачувати гроші на першу до досягання нею 3 -х річного віку

  • Здолбунівсіті

   Першій продовжать виплачувати т, яка діяла станом на 23.04.14, за другу буде станом на її день народження, нині це 41800. При цьому виплати на першу не зупиняться і будуть тривати до досягнення нею трирічного віку, але ще проконсультуйтесь у відповідному відділі соцзабезу.

 • Олена

  Передостанній абзац просто обурив! Розумні люди народжують дітей для себе, а не для держави. І якщо запланували 3-тю дитину, то розраховувати потрібно лише на себе, а не ходити і клянчити допомоги всякі. Дають – добре що дають. Деякі, неблагополучні, навмисне заради цих грошей і народжують. Може ми в держави будем вимагати, щоб нам квартири давали, машину, бо в нас же ДІТИ??? А те що памперси дорогі – вас ніхто не змушує їх купувати, нас без них виростили. Дорого – не купуйте, робіть марлеві, вона дешева.

  • Лапа

   У мене чоловік служить майже 20-ий рік,має заробітну плату 2 800, я
   прослужила 5 років, пішла в декрет, народила 3-тю дитину не заради
   грошей, а для себе та получаю 860. Ці слова мене теж обурюють!!!
   “Розумні люди народжують дітей для себе, а не для держави. І якщо
   запланували 3-тю дитину, то розраховувати потрібно лише на себе, а не
   ходити і клянчити допомоги всякі. Дають – добре що дають.” Так що тепер
   кидати все, не дослужувати до пенсії, а іздити по Європі заробляти на
   сім’ю гроші, бо в нас мізерні зарплати і соц. допомоги?! Цю владу
   вибирали, щоб покращити життя,подивіться які на все ціни, зарплати ж на
   місці! Дай Бог нашому призеденту і прем’єру виростити і викормити 3-ох
   дітей та проплатити квартиру на 3 680 грн. і не в чому собі не
   відмовляти!!!! розвернути АТО і стриляти їх давно пора, ділять
   мілліарди, а на людей срати хотіли!!!! Яценюк на колеса для свого джипа
   тратить по 40 000 грн. на одне і напевно не останні гроші віддав, це
   його чесна зарплата? на якій же роботі так можно відкласти? з 3 860
   точно ні!!!

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама