Нові розміри допомоги при народженні дитини з 1 липня

З 1 липня 2014 року допомогу при народженні дитини будуть призначати у розмірі 41 тис. 280 грн. Виплата цієї допомоги буде здійснюватися одноразово у сумі 10 тис. 320 грн.

Решта ж суми допомоги виплачуватиметься протягом наступних 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому урядом. У такому ж розмірі буде виплачуватися допомога при усиновленні дитини.

Нагадаємо, сьогодні допомога при народженні дитини нараховується, виходячи з прожиткового мінімуму для дітей до 6 років, встановленого на день народження дитини в сумі:

на першу дитину – кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму (з 1 січня по 30 червня 2014 року ця сума становить 30 тис. 960 грн);

другу дитину – кратній 60 розмірам прожиткового мінімуму (з 1 січня по 30 червня 2014 року ця сума становить 61 тис. 920 грн);

на третю і кожну наступну дитину – кратній 120 розмірам прожиткового мінімуму (з 1 січня по 30 червня 2014 року ця сума становить 123 тис. 840 грн).

Крім того, з 1 липня 2014 року скасовується виплата допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Тим, хто з 1 липня 2014 року буде виходити у відпустку по догляду за дитиною до трьох років, цей період будуть зараховувати до страхового стажу.

Газета ua

Від ЗС: Шановні розумні політики з Києва. Бажаємо щоб ваші дружини були вагітними третім дитям і народили його здоровеньким …2 липня. Невже важко зрозуміти, що третя дитина і допомога на неї 42 тисячі, а не  123 тисячі то для більшості просто неймовірно негативна новина. Відмініть свої зарплати-бо ви ж і так мільйонери, відмініть пенсії по 50 тисяч і віддайте людям народжувати дітей.

І ще одне, ви ж в Європу зібрались. Так от спочатку думайте, потім плануйте, не раніше ніж за 1 рік до цього обговорюйте і приймайте закон. Тоді люди будуть мати час обдумати і прийняти для себе рішення щодо 1,2,3 чи п’ятої дитини. В таких чи інших правилах і умовах. Інакше всі аборти, кесареві до 1 липня, приписки з датою народження на вашій совісті.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети