Нові рахунки для сплати податків

З 9 лютого 2015 року діють нові рахунки для сплати податків.  Здолбунівська об’єднана державна податкова інспекція повідомляє, що згідно Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», наказу Державної казначейської служби від 20.01.2015 №12 «Про затвердження змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету» відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та згідно  листа Головного управління Державної казначейської служби України у Рівненській області від 29.01.2015 р. № 06-10-1/54-697 відкрито нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів, що діють з 9 лютого 2015 року.

Інформацію про реквізити нових бюджетних рахунків розміщено на офіційному порталі ДФС у Рівненській області http://rv/sts/.gov.ua/, а також на інформаційному стенді Центру обслуговування платників Здолбунівської об»єднаної Державної податкової інспекції.

 

 

 

Здолбунівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Рівненській областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети